НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус + КА1 Міжнародна мобільність Пармського Університету (Італія), який фінансується Європейським Союзом.

Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври, магістри) мають можливість навчатися в Пармському Університеті упродовж весняного семестру 2018-2019 навчального року. Навчання студентів упродовж семестру на факультетах: гуманітарних, соціальних наук та культурних індустрій; факультет права, політології та міжнародної інформації; факультет хімії, наук про життя та сталого розвитку, факультет економіки та менеджменту; факультет фізико-математичних та комп’ютерних наук. Спеціальності


Notice: Undefined variable: leadingCount in /var/www/clients/client10/web123/web/templates/nputemplate/html/com_content/category/blog.php on line 103

active citizens1

Однією з передумов релізації реформи вищої освіти в Україні є розвиток лідерського потенціалу студентів та здобуття ними навичок зі створення ініціатив, спрямованих на підвищення ефективності навчального процесу в університетах.

У Великій Британії студенти відіграють важливу роль в організації освітнього процесу. Їхня участь та вплив на покращення освіти та захисту прав студентів надзвичайно цінується. Враховуючи найкращі практики британської системи вищої освіти, Британська Рада в Україні сприяє розбудові студентського самоврядування та розвиненні студентів-лідерів в Україні.

Участь у програмі — це можливість зміцнити власні лідерські компетенції в створенні соціальних ініціатив, обмін досвідом та набуття навичок, необхідних для розвитку власної студентської організації у своєму закладі вищої освіти.

Програма розроблена Михайлом Винницьким (викладач НУ «Києво-Могилянська Академія», Львівської бізнес-школи УКУ та радник Міністра освіти і науки України), також тренерами програми стануть експерти сфери вищої освіти України:

  • Тимур Демчук, організатор «КМАртСпейс», «Центру студентського життя» та керівник корпоративних програм з управлінського розвитку KMBS;
  • Дмитро Тіщенко, співзасновник «Розумного Хабу» у м. Суми, спеціаліст зв’язків з громадськістю в UA: Суспільне мовлення;
  • Сергій Квіт, керівник Центру забезпечення якості освіти НаУКМА;
  • Софія Юсипович, президент Асоціації студентів університету Ryerson в м. Торонто, Канада;
  • Андрій Рождественський, виконавчий директор «Центру лідерства УКУ», викладач Львівської бізнес-школи УКУ.

НА УЧАСНИКІВ ЧЕКАЮТЬ:

  • інсайти планування проектів та процесу створення команди;
  • обмін досвідом у сфері наставництва;
  • засади комунікації із адміністрацією закладу вищої освіти;
  • інструменти та розвиток навичок сторітелінгу;
  • дослідження ролі студентів в забезпеченні якості вищої освіти;
  • менторська підтримка проектних ініціатив.

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА СКЛАДАЄТЬСЯ З ДВОХ МОДУЛІВ:

  • 9–10 листопада у м. Львів;
  • 30 листопада — 1 грудня у м. Київ.

Участь в обох модулях є обов’язковою.

Щоб взяти участь у програмі, необхідно бути активним лідером студентської спільноти  у своєму закладі вищої освіти, прагнути вдосконалення системи вищої освіти в Україні.

Для реєстрації необхідно написати та завантажити есе на тему «Ініціатива, яку я хочу впровадити в моєму університеті: чому і як» обсягом до 2 сторінок А4.

Реєстрація відкрита до 23 жовтня 23:59 за посиланням .

Зареєструватись можна індивідуально або командою з двох-трьох осіб з одного закладу вищої освіти. Вік учасників — від 18 років.

ОРГАНІЗАТОРИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ:

  • проживанням в двомісних номерах;
  • харчуванням та кава-брейками;
  • необхідними матеріалами;
  • відшкодування витрат на транспорт до міст проведення модулів.

Підтвердження участі буде надіслано на електронну пошту, вказану в формі реєстрації. Про відмову в участі також буде повідомлено. Для підтвердження участі зі сторони учасника ми будемо просити надіслати придбані проїзні квитки для участі у першому модулі програми.


Notice: Undefined variable: leadingCount in /var/www/clients/client10/web123/web/templates/nputemplate/html/com_content/category/blog.php on line 103

Другий конкурс проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

Страна: Европа;

Дедлайн: 31.10.2018

Тип гранта: Social contest;

Веб-сайт: pbu2020.eu

Область наук: Социальные проекты;

1 серпня 2018 року розпочався набір заявок на Другий конкурс проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом в рамках Європейського інструменту сусідства, оголошує конкурс проектів за тематичною ціллю Спадщина:

Пріоритет 1.1 - Популяризація місцевої культури та історії

Пріоритет 1.2 - Популяризація та збереження природної спадщини

Конкурс відкрито для мікро-проектів (проектів з малими бюджетами), які спрямовані передусім на неінвестиційну діяльність у сфері культурної та історичної спадщини прикордонного регіону, зміцнення культурних зв'язків і транкордонної співпраці у галузі культури, історії та охорони природи. Гранти надаватимуться на проведення культурних, мистецьких, освітніх заходів, заходів обміну досвідом, збереження історичної та природньої спадщини прикордонних територій, сприяння збереженню культурного різноматніття, підтримку національних меншин та розвиток місцевих  громад, а також різноманітні заходи, пов’язані із вказаною тематикою, які сприяють розвитку транскордонної співпраці.

Розмір грантів

З бюджету Програми на 2-й конкрс проектів виділено загалом 5,2 млн.євро. Сума гранту на проект може становити від 20 000 до 60 000 євро.

Кінцевий термін подання проектних заявок на конкурс – 31 жовтня 2018р. (до 15 год за Варшавським часом у випадку особистого подання проектних заявок у офісі Спільного Технічного Секретаріату Програми у Варшаві).


Notice: Undefined variable: leadingCount in /var/www/clients/client10/web123/web/templates/nputemplate/html/com_content/category/blog.php on line 103

Red Bull Basement University

Страна: Германия;

Дедлайн: 20.10.2018

Тип гранта: Social contest;

Веб-сайт: redbull.com

Область наук: Социальные проекты;

Друзі-студенти, зверніть увагу на можливість змінити свій кампус за підтримки Red Bull Basement University. Red Bull

Red Bull Basement University – проект, в якому студенти запроваджують позитивні зміни у своєму кампусі у 16 країнах та 300 університетах по всьому світі. Маєш ідеї, як змінити простір свого універу?

До 20 жовтня реєструйся на сайті, завантаж відео зі своєю технічною ідеєю і ми допоможемо твоєму проекту стати реальним!

Приготуйся збирати голоси через онлайн-систему голосування. Ідеї з найбільшою кількістю голосів буде передано суддям, які визначать, хто перейде до наступного етапу.

Переможець отримає 1000 євро на реалізацію проекту, робоче місце та поїздку до Берліну на 4 дні воркшопів разом із учасниками з 16 різних країн.
Можна подаватися особисто або командою з двох людей.

ЩО ТАКЕ RED BULL BASEMENT UNIVERSITY?

Red Bull Basement University – це спільна платформа для студентів, які прагнуть змінити статус-кво, разом створювати і запускати зміни на кампусі за допомогою технології. Red Bull Basement University намагається об'єднати та надихнути студентів на дух DIY, використовуючи найсучасніші платформи співпраці, розширення можливостей, обміну та використання технологій.

ЩО ТАКЕ RED BULL BASEMENT?

Red Bull Basement об'єднує нове покоління новаторів з передовими платформами для колаборацій, розширення можливостей та обміну. Тут великі ідеї поєднуються зі свіжими перспективами та різноманітними наборами навичок, що дає можливість приймати перспективні рішення для довготривалого соціального та екологічно впливу завдяки позитивним технологіям.

ЯКА ІСТОРІЯ RED BULL BASEMENT?

Red Bull Basement започаткували 2015 року в Сан-Паулу, у Бразилії, щоб підтримати та дати нові можливості кваліфікованим хакерах, мейкерам і кодерам, які використовують технології для вирішення соціальних та екологічних проблем у своєму місті. Згодом фокус проекту розширився з розвитку міського життя до вирішенні ширших соціальних проблем. Red Bull Basement досліджує, як ми можемо використовувати технології та сучасні інструменти, щоб стимулювати активні та свідомі громади. 2018 року Red Bull Basement збільшився до глобальних масштабів, і тепер включає більше 20 країн, серед яких США, Південна Африка, Туреччина, Іспанія та Швейцарія, що є провідними у програмі.

ЧОМУ RED BULL ПОЧАВ ПРОГРАМУ RED BULL BASEMENT?

Більше 30 років Red Bull підтримує та залучає талановитих людей і дає нові можливості в спорті та культурі. Red Bull застосувує свій дух розвитку талантів щодо нового покоління інноваторів із соціально свідомим підходом. Мета Red Bull Basement – підтримати втілення ідей у середовищі DIY шляхом колективного навчання разом з тими, хто кидає виклик сьогоднішньому світу.

ЯК ПРАЦЮЄ RED BULL BASEMENT UNIVERSITY?

Проект заснований на різних етапах протягом року: (1) Заявки; (2) Голосування/Оцінка; (3) Розробка; (4) Глобальна зустріч.

ЯК ПРАЦЮЄ ФАЗА ЗАЯВОК?

Учасники повинні завантажити відео довжиною до до 60 секунд на веб-сайт заходу з детальною інформацією про ідею свого проекту. Повні правила та вимоги можна знайти в загальних положеннях та умовах на сайті.

ЯКІ ПРОЕКТИ МИ ШУКАЄМО?

Ми шукаємо будь-які проекти, які використовують технології для вирішення соціальних та екологічних проблем в університетському містечку або студентському житті.

Потенційні сфери:

  • Стале споживання

  • Інклюзивна освіта

  • Оздоровлення

  • Безпека

  • Доступність

  • Розширення можливостей студентів

  • Житло

Приклади проектів, які нас цікавлять:

  • Розширення прав і можливостей студентів: додаток для демократизації рішень на кампусі шляхом функції голосування.

  • Проблема житла: додаток, який допомагає студентам знайти житло, що відповідає їхнім потребам та бюджету.

  • Додаток для обміну їжею – це соціальне додаток, який має на меті скоротити витрати на харчові продукти в кампусі та одночасно об'єднувати людей.

СКІЛЬКИ ЧЛЕНІВ КОМАНДИ МОЖЕ ВХОДИТИ ДО ПРОЕКТУ?

Заявки можуть подаватися індивідуально або у групах до 2 студентів. Більше членів команди зможуть співпрацювати над проектом, проте лише два представники презентують та пітчать свій проект під час глобальної зустрічі Red Bull Cellar University у Берліні.

ЧИ ПОТРІБНО ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ АНГЛІЙСЬКОЮ?

Заявки можна подавати локальною мовою команд, однак для участі всі команди мають говорити англійською.

ХТО МОЖЕ ПОДАТИСЯ?

Заявки можуть подавати лише студенти, старші 18 років, які проживають у країні-учаснику, і зараз навчаються в університеті-учаснику. Студенти, які не відповідають цим критеріям, можуть взяти участь у голосуванні.

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЩО МОЯ КРАЇНА/УНІВЕРСИТЕТ БЕРЕ УЧАСТЬ?

Список країн-учасників можна знайти в загальних положеннях та умовах на сайті події; університети, що беруть участь у програмі, можна знайти в онлайн-заявці.

ЯК ПРАЦЮЄ ФАЗА ГОЛОСУВАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ?

Усі прийнятні ідеї спочатку пройдуть через місцевий етап голосування, що триватиме 5 днів. На цьому етапі студенти університетів-учасників будуть голосувати за найкращі ідеї, звужуючи пул фіналістів. Після того, як пул фіналістів з високим рівнем голосів буде визначений, колегія суддів матиме 3 дні, щоб обрати ідею переможця, яка потім переходить до фази розробки.

ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ПРОЕКТІВ?

  1. Доцільність

  2. Вплив

  3. Креативність

ХТО БУДЕ СУДДЯМИ?

До суддівської колегії входитиме 3 експерти. Їх обере місцева команда Red Bull, але їхній досвід і профілі будуть узгоджені з міжнародними критеріями: надійність у сфері новаторства, ноу-хау, досвід та зв'язок з університетом.

ЯК Я ЗМОЖУ ГОЛОСУВАТИ?

Голосувати можна на сайті: www.redbullbasement.com/university.

ХТО МОЖЕ ГОЛОСУВАТИ?

Кожен може це роботи.

ЯК ПРАЦЮЄ ФАЗА РОЗРОБКИ?

Обрана команда матиме 30 днів, щоб дослідити на виконати свою ідею. Якщо це можливо, команду заоохочують зробити прототип.

ЯКУ ПІДТРИМКУ RED BULL ПРОПОНУЄ НА ЦІЙ ФАЗІ?

Red Bull Basement University забезпечить основними фондами, міжнародним наставництвом провідних спеціалістів з різних галузей, можливості створення мережі та повністю обладнаний робочий майданчик на 30 днів. Місцева організація Red Bull Basement University також відіграватиме важливу роль у процесі, надаючи підтримку, необхідну кожній команді.

ЯК ПРАЦЮВАТИМЕ СЕСІЯ МІЖНАРОДНОГО МЕНТОРСТВА?

Команди матимуть доступ до 5 міжнародних експертів з різними бекґраундами: обладнання, дизайн, креативність, планування та розробка. Кожна команда зможе обрати 2 експертів для порад і наставництва, виходячи з потреб проекту.

ЯКА ЛОГІСТИКА МЕНТОРСЬКОЇ СЕСІЇ?

Менторські сесії відбуватимуться шляхом 30-хвилинних веб-конференцій із членами команди проекту, двома експертами та представником Red Bull Basement University.

ЧИ БУДЕ В МЕНЕ ДОСТУП ДО РОБОЧОГО ПРОСТОРУ?

Для якісного процесу розробки Red Bull Basement University забезпечить робочий простір, який буде відкритий для членів твоєї команди.

ЩО ТАКЕ ГЛОБАЛЬНА ЗУСТРІЧ?

Всі країни-переможці будуть запрошені на глобальну зустріч Red Bull Basement University, 4-денну подію з лекціями, семінарами, менторськими сесіями та різними видами діяльності, що вестимуть до фінального пітчингу для окремих учасників та їхніх проектів.

ДЕ І КОЛИ БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ ГЛОБАЛЬНА ЗУСТРІЧ?

Країна: Німеччина

Місто: Берлін

Дати: 29 листопада - 2 грудня 2018 року

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ В ГЛОБАЛЬНИХ ЗУСТРІЧАХ?

Всі переможці з країни будуть запрошені на подію. Тільки 2 представники від кожної команди можуть взяти участь у заходах.

ЯК ДІСТАТИСЯ ТУДИ?

Red Bull Basement University відповідає за всю логістику, включаючи польоти, проживання, харчування і транспорт.

ЧИ ПОТРІБНО МЕНІ МАТИ ПАСПОРТ І ВІЗУ?

Учасники несуть відповідальність за те, щоб паспорт і віза були дійсними, аби провести 4 дні в Берліні, Німеччині.

ЩО ТАКЕ RED BULL BASEMENT UNIVERSITY?

Red Bull Basement University – це спільна платформа для студентів, які прагнуть змінити статус-кво, разом створювати і запускати зміни на кампусі за допомогою технології. Red Bull Basement University намагається об'єднати та надихнути студентів на дух DIY, використовуючи найсучасніші платформи співпраці, розширення можливостей, обміну та використання технологій.

ЩО ТАКЕ RED BULL BASEMENT?

Red Bull Basement об'єднує нове покоління новаторів з передовими платформами для колаборацій, розширення можливостей та обміну. Тут великі ідеї поєднуються зі свіжими перспективами та різноманітними наборами навичок, що дає можливість приймати перспективні рішення для довготривалого соціального та екологічно впливу завдяки позитивним технологіям.

ЯКА ІСТОРІЯ RED BULL BASEMENT?

Red Bull Basement започаткували 2015 року в Сан-Паулу, у Бразилії, щоб підтримати та дати нові можливості кваліфікованим хакерах, мейкерам і кодерам, які використовують технології для вирішення соціальних та екологічних проблем у своєму місті. Згодом фокус проекту розширився з розвитку міського життя до вирішенні ширших соціальних проблем. Red Bull Basement досліджує, як ми можемо використовувати технології та сучасні інструменти, щоб стимулювати активні та свідомі громади. 2018 року Red Bull Basement збільшився до глобальних масштабів, і тепер включає більше 20 країн, серед яких США, Південна Африка, Туреччина, Іспанія та Швейцарія, що є провідними у програмі.

ЧОМУ RED BULL ПОЧАВ ПРОГРАМУ RED BULL BASEMENT?

Більше 30 років Red Bull підтримує та залучає талановитих людей і дає нові можливості в спорті та культурі. Red Bull застосувує свій дух розвитку талантів щодо нового покоління інноваторів із соціально свідомим підходом. Мета Red Bull Basement – підтримати втілення ідей у середовищі DIY шляхом колективного навчання разом з тими, хто кидає виклик сьогоднішньому світу.

ЯК ПРАЦЮЄ RED BULL BASEMENT UNIVERSITY?

Проект заснований на різних етапах протягом року: (1) Заявки; (2) Голосування/Оцінка; (3) Розробка; (4) Глобальна зустріч.

ЯК ПРАЦЮЄ ФАЗА ЗАЯВОК?

Учасники повинні завантажити відео довжиною до до 60 секунд на веб-сайт заходу з детальною інформацією про ідею свого проекту. Повні правила та вимоги можна знайти в загальних положеннях та умовах на сайті.

ЯКІ ПРОЕКТИ МИ ШУКАЄМО?

Ми шукаємо будь-які проекти, які використовують технології для вирішення соціальних та екологічних проблем в університетському містечку або студентському житті.

Потенційні сфери:

  • Стале споживання

  • Інклюзивна освіта

  • Оздоровлення

  • Безпека

  • Доступність

  • Розширення можливостей студентів

  • Житло

Приклади проектів, які нас цікавлять:

  • Розширення прав і можливостей студентів: додаток для демократизації рішень на кампусі шляхом функції голосування.

  • Проблема житла: додаток, який допомагає студентам знайти житло, що відповідає їхнім потребам та бюджету.

  • Додаток для обміну їжею – це соціальне додаток, який має на меті скоротити витрати на харчові продукти в кампусі та одночасно об'єднувати людей.

СКІЛЬКИ ЧЛЕНІВ КОМАНДИ МОЖЕ ВХОДИТИ ДО ПРОЕКТУ?

Заявки можуть подаватися індивідуально або у групах до 2 студентів. Більше членів команди зможуть співпрацювати над проектом, проте лише два представники презентують та пітчать свій проект під час глобальної зустрічі Red Bull Cellar University у Берліні.

ЧИ ПОТРІБНО ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ АНГЛІЙСЬКОЮ?

Заявки можна подавати локальною мовою команд, однак для участі всі команди мають говорити англійською.

ХТО МОЖЕ ПОДАТИСЯ?

Заявки можуть подавати лише студенти, старші 18 років, які проживають у країні-учаснику, і зараз навчаються в університеті-учаснику. Студенти, які не відповідають цим критеріям, можуть взяти участь у голосуванні.

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЩО МОЯ КРАЇНА/УНІВЕРСИТЕТ БЕРЕ УЧАСТЬ?

Список країн-учасників можна знайти в загальних положеннях та умовах на сайті події; університети, що беруть участь у програмі, можна знайти в онлайн-заявці.

ЯК ПРАЦЮЄ ФАЗА ГОЛОСУВАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ?

Усі прийнятні ідеї спочатку пройдуть через місцевий етап голосування, що триватиме 5 днів. На цьому етапі студенти університетів-учасників будуть голосувати за найкращі ідеї, звужуючи пул фіналістів. Після того, як пул фіналістів з високим рівнем голосів буде визначений, колегія суддів матиме 3 дні, щоб обрати ідею переможця, яка потім переходить до фази розробки.

ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ПРОЕКТІВ?

  1. Доцільність

  2. Вплив

  3. Креативність

ХТО БУДЕ СУДДЯМИ?

До суддівської колегії входитиме 3 експерти. Їх обере місцева команда Red Bull, але їхній досвід і профілі будуть узгоджені з міжнародними критеріями: надійність у сфері новаторства, ноу-хау, досвід та зв'язок з університетом.

ЯК Я ЗМОЖУ ГОЛОСУВАТИ?

Голосувати можна на сайті: www.redbullbasement.com/university.

ХТО МОЖЕ ГОЛОСУВАТИ?

Кожен може це роботи.

ЯК ПРАЦЮЄ ФАЗА РОЗРОБКИ?

Обрана команда матиме 30 днів, щоб дослідити на виконати свою ідею. Якщо це можливо, команду заоохочують зробити прототип.

ЯКУ ПІДТРИМКУ RED BULL ПРОПОНУЄ НА ЦІЙ ФАЗІ?

Red Bull Basement University забезпечить основними фондами, міжнародним наставництвом провідних спеціалістів з різних галузей, можливості створення мережі та повністю обладнаний робочий майданчик на 30 днів. Місцева організація Red Bull Basement University також відіграватиме важливу роль у процесі, надаючи підтримку, необхідну кожній команді.

ЯК ПРАЦЮВАТИМЕ СЕСІЯ МІЖНАРОДНОГО МЕНТОРСТВА?

Команди матимуть доступ до 5 міжнародних експертів з різними бекґраундами: обладнання, дизайн, креативність, планування та розробка. Кожна команда зможе обрати 2 експертів для порад і наставництва, виходячи з потреб проекту.

ЯКА ЛОГІСТИКА МЕНТОРСЬКОЇ СЕСІЇ?

Менторські сесії відбуватимуться шляхом 30-хвилинних веб-конференцій із членами команди проекту, двома експертами та представником Red Bull Basement University.

ЧИ БУДЕ В МЕНЕ ДОСТУП ДО РОБОЧОГО ПРОСТОРУ?

Для якісного процесу розробки Red Bull Basement University забезпечить робочий простір, який буде відкритий для членів твоєї команди.

ЩО ТАКЕ ГЛОБАЛЬНА ЗУСТРІЧ?

Всі країни-переможці будуть запрошені на глобальну зустріч Red Bull Basement University, 4-денну подію з лекціями, семінарами, менторськими сесіями та різними видами діяльності, що вестимуть до фінального пітчингу для окремих учасників та їхніх проектів.

ДЕ І КОЛИ БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ ГЛОБАЛЬНА ЗУСТРІЧ?

Країна: Німеччина

Місто: Берлін

Дати: 29 листопада - 2 грудня 2018 року

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ В ГЛОБАЛЬНИХ ЗУСТРІЧАХ?

Всі переможці з країни будуть запрошені на подію. Тільки 2 представники від кожної команди можуть взяти участь у заходах.

ЯК ДІСТАТИСЯ ТУДИ?

Red Bull Basement University відповідає за всю логістику, включаючи польоти, проживання, харчування і транспорт.

ЧИ ПОТРІБНО МЕНІ МАТИ ПАСПОРТ І ВІЗУ?

Учасники несуть відповідальність за те, щоб паспорт і віза були дійсними, аби провести 4 дні в Берліні, Німеччині.


Notice: Undefined variable: leadingCount in /var/www/clients/client10/web123/web/templates/nputemplate/html/com_content/category/blog.php on line 103

«Вікі любить пам’ятки»

Страна: Украина;

Дедлайн: 30.09.2018

Тип гранта: Educational contest;

Веб-сайт: wikilovesmonuments.org.ua

Область наук: Общенаучные;

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» — цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу.

Участь у конкурсі може взяти кожен охочий! Для цього треба зробити три кроки:

      1. Зареєструватися у Вікісховищі (при реєстрації треба вказати дійсний e-mail).
      2. Знайти пам’ятку у наших списках пам’яток. У кожної пам’ятки є власний ідентифікатор (ID).
      3. Завантажити фото пам’ятки прямо з переліку: знайдіть у списках рядок із потрібним об’єктом, і в останній колонці натисніть на посилання «[Завантажити фото]» або «Завантажити ще фото».

Сфотографувати пам’ятки можна під час конкурсу або взяти старі фото, головне — свої власні. На конкурс можна надсилати будь-які фотографії, але важливо, щоб вони були якісними.

Сторінка 1 із 2