dzvin

facebook

youtube


Warning: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/clients/client10/web123/web/templates/siteground-j16-9/html/com_content/article/default.php on line 29

ШКОЛА БІЗНЕС-ТРЕНЕРІВ – це освітній проект, спрямований на професіоналізацію навчання відповідно до вимог ринку праці.

Школа заснована у 2015 році, ідея заснування належить українському вченому - філософу, досліднику ноосоціогенезу, самоорганізації і саморегуляції соціальних систем, вакуумної або квантово-хвильової природи Всесвіту, людині творчій та натхненній Беху Володимиру Павловичу.

Серед тренерів – провідні викладачі, які мають рід міжнародних сертифікатів з тренінгової майстерності. До занять у Школі бізнес-тренерів залучаться провідні вітчизняні та зарубіжні майстри.

Тренінг - Центр організовує із залученням співробітників та студентів Університету заходи, спрямовані на формування глибоких та зрозумілих наукових, науково-методичних та організаційних засад тренінгової діяльності на основі сучасних світових та вітчизняних тренінгових технологій, формування позитивного сприйняття бізнес-тренінгової діяльності молоддю.

Університет сприяє створенню умов для залучення викладачів та студентів Тренінг – Центру до науково-дослідницької роботи Університету в галузі соціально-психологічних наук та управління. Спільними зусиллями проводяться спільні наукові дослідження, метою яких є розробка теоретичних та практичних засад підвищення рівня кваліфікації в сфері бізнес-тренінгової діяльності в Україні. Керівник Школи бізнес-тренерів – доцент кафедри управління, інформійно-аналітичнох діяльності та євро інтеграції – Чепуренко Янна Олексіївна – бізнес-тренер з досвідом проведення корпоративних та групових тренінгів з організації бізнес-тренінгової діяльності, сертифікований бізнес-тренер.

 

Особливості роботи в ШБТ:

Форма проведення тренінгу має суттєве значення, однак головним є його зміст. Щоб реально вплинути на свідомість і поведінку учнів, зміст тренінгу повинен:

  • - бути ретельно спроектованим, максимально наближеним до потреб і проблем учасників;
  • - враховувати рівень їх актуального розвитку і завдання найближчого розвитку;    
  • - орієнтуватися на формування цінностей, знань, умінь і навичок, які є основою позитивної поведінки;
  • - обговорювати делікатні теми не ізольовано, а в контексті інших важливих проблем.

 

У Школи Бізнес - Тренерів при НПУ ім. М.П. Драгоманова немає чіткого регламенту для тренерів та їх учнів. Складаючи та створюючи своє власне напрацювання, кожен має можливість висловлювати та подавати матеріал у будь-якій зручній формі, використовувати різні засоби та ігрові методи засвоєння. Кожен тренер при захисті своєї роботи довів, що має власний погляд та креативний підхід. Неможливо знайти два однакових. Саме на це зосереджена робота школи. Адже завдання не полягає в тому, щоб випустити як можливо більше тренерів; завдання полягає в тому, щоб кожен тренер, що має сертифікат Школи Бізнес Тренерів при НПУ ім. М.П. Драгоманова ,мав свій стиль, мав свою специфіку, виділявся серед інших а виходив за рамки можливого.

 

Детальніше


запрошення на ДВД
 

 

pMwlb4CDC7Y

nW9niLV6zQ4

изображение viber 2021 02 15 18 43 17

big 12344 oboi svezhij volnistyj fon

pTUIwidXug4

СА

уп

1 Doc2 1

ЦДО

ODRAR10

Всього відвідувань

5622700
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1436
3283
11065
318960
25065
54292
5622700

Your IP: 52.205.167.104
2021-12-08 09:56

Хто на сайті

На сайті 1791 гість та 0 користувачів

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

{slide=Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!|closed}

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ


© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер
2007-2021