Мельник Валерія Валеріївна

завідувач кафедри менеджменту, системного аналізу та міжнародних відносин

melnik  доктор філософських наук,професор психології та педагогіки

Кандидатська дисертація: «Історико-філософська ідея інтерпретації трансцендентного методологічні підходи та експлікації» (2006 р.), кандидат філософських  наук, 09.00.05 – Історія філософії.

Докторська дисертація: «Метафізика страху в протестантській версії екзистенціалізму» (2013 р.),  доктор  філософських  наук, 09.00.03 - Соціальна філософія та філософія історії.

Вчене звання: професор кафедри

Наукові інтереси: Психологія спілкування, психологія управління, невербальна  комунікація, референтний менеджмент, екзистенціальна психотерапія, комунікативний менеджмент, управління навчальними закладами.

Наукометричні дані: https://esu.com.ua/search_articles.php?id=66267

Предмети що викладає: «Комунікативний менеджмент», «Теорія і практика референтної діяльності», «Управління комунікаціями».