Події

p424.06. - 30.06.2017р. студенти третього курсу спеціальності "Менеджмент" Дерлеменко Віталій, Коршун Дмитро і Ніколайчук Андрій перебували у місті Лодзь на навчальній практиці в Лодзинській Політехніці. Практика пройшла чудовим чином, студенти НПУ, а також з інших трьох університетів України, відвідали три підприємства ("АВВ", "Decathlon" та "BOSCH"), а також в рамках програми відвідали Торунь та Варшаву і їх найвизначніші місця.

КИ фотоЗгідно із наказом Міністерства освіти і науки України № 1185-А від 14.06.2017 р. експертною комісією у складі Голови комісії – Роїка Олександра Митрофановича – доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту та безпеки інформаційних систем факультету менеджменту та інформаційної безпеки Вінницького національного технічного університету та експерта Тихомирової Євгенії Борисівнидоктора політичних наук, професора, професора кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу факультету міжнародних відносин Східноєвропейського Національного університет імені Лесі Українки – з 19 по 21червня 2017року проводилася акредитація спеціальності 8.18010015 «Консолідована інформація» галузі знань 1801«Специфічні категорії» (спеціальності 124 «Системний аналіз» за освітньою програмою «Аналітична діяльність та консолідована інформація»галузі знань 12 «Інформаційні технології»). Експертна комісія активно працювала з документацією кафедри, студентами, акредитаційною справою.

1dvd14 квітня 2017 року кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції приймала гостей – школярів 10-11 класів партнерських шкіл (Вишенської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №120 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу м. Києва, Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей», Навчально-виховного комплексу ліцей №157 м. Києва). Зустріч відбулася у межах Дня відкритих дверей факультету соціально-психологічних наук та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.

2021-12-08 10:27

На сайті 1913 гостей та 0 користувачів