ВИМОГИ ДО ПУБЛІКАЦІЇ НАУКОВИХ СТАТЕЙ

У СТУДЕНТСЬКОМУ ЗБІРНИКУ

«ЄВРОПЕЙСЬКІ СТУДІЇ: УПРАВЛІННЯ.ЕКОНОМІКА.ОСВІТА»

Основні вимоги:

• Матеріали доповіді публікуються українською мовою. Обсяг від 6сторінок формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word для Windows (версія до 2010 включно) у вигляді файлу з розширенням .doc або .docx; шрифт (гарнітура) «Times New Roman», розмір 14, міжрядковий інтервал 1; абз.відступ 100 мм; поля 20 мм з усіх сторін.
  • На всі малюнки і таблиці по тексту даються посилання (наприклад: рис. 1. або табл. 1). Розмір шрифтів в таблицях і рисунках повинен бути не менше Times New Roman, 10.

Порядок розміщення інформації в статті:

• ПІБ авторів повністю: вирівнювання по правому краю, напівжирний шрифт;
  • група навчання студента: вирівнювання по кравому краю;
  • ПІБ наукового керівника: вирівнювання по кравому краю
  • назва статті: літери верхнього регістру, вирівнювання по центру, напівжирний шрифт;
  • анотація (обов'язково): не менш 30 слів, на українській та англійській мові, вирівнювання по ширині, курсивний шрифт;
  • ключові слова (обов'язково): не менше 3 слів, на українській та англійській мові, вирівнювання по ширині, курсивний шрифт;
  • основний текст статті: вирівнювання по ширині, абзацний відступ 100 мм;
  • список використаних джерел: оформляється в алфавітному порядку в національному форматі цитування (ДСТУ 8302:2015 - ЗАВАНТАЖИТИ).

ЗАВАНТАЖИТИ вимоги та приклад оформлення науковиї статтей