Системний аналіз в управлінні 2021

Системний аналіз в управлінні міжгалузеві дослідження

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені М. П. ДРАГОМАНОВА

Факультет менеджменту освіти і науки

Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції

Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку

Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

Лабораторія інформаційного та аналітичного забезпечення управління

Лабораторія державно-громадського управління освітою

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні науковці, фахівців в галузі управління та адміністрування,
системного аналізу, управління закладами освіти та усі зацікавлені особи!

Запрошуємо Вас взяти участь у

ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції

«Системний аналіз в управлінні:
міжгалузеві дослідження»

18-19 березня 2021 р.

Метою проведення конференції є ознайомлення науковців, освітян, представників бізнесу та громадських організацій із результатами міжгалузевих досліджень системного аналізу в управлінні та перспективами їх впровадження у практику.

дискусійні напрями роботи КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Теоретико-методологічні засади системного аналізу в управлінні
  2. Імперативи розвитку системного аналізу в управлінні
  3. Системні підходи до вирішення практичних завдань управління
  4. Системний аналіз в управлінні освітою
  5. Системний аналіз, як інструмент в досягненні цілей сталого розвитку

Робочі мови конференції – українська, англійська.

ФОРМА УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

• Форма участі у конференції – заочна. Заочна участь передбачає публікацію програми конференції (у день проведення конференції) та доповідей в електронному збірнику матеріалів конференції «Системний аналіз в управлінні: міждисциплінарні дослідження», що буде розміщено на web-сторінці сайту кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції http://www.kuei.npu.edu.ua/(через 14 днів після проведення конференції), а також розісланий по провідних бібліотеках України та зарубіжжя.
  • Учасники конференції отримують сертифікат (в електронному вигляді), який буде надісланий разом із програмою конференції та електронним збірником доповідей конференції на зазначену у відомостях про автора електронну адресу.

Участь в конференції та публікації у Збірнику матеріалів конференції «Системний аналіз в управлінні: міжгалузеві дослідження» безкоштовні.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Для участі у конференції прохання подавати матеріали до Оргкомітету конференції на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До 15 березня 2021 р. (включно):

УМОВИ ПУБЛІКАЦІЇ ДОПОВІДІ У ЗБІРНИКУ МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

-      Матеріали доповіді публікуються українською мовою. Обсяг 5-6 сторінок формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word для Windows (версія до 2010 включно) у вигляді файлу з розширенням .doc або .docx; шрифт (гарнітура)«Times New Roman», розмір 14, міжрядковий інтервал 1,5; абз. відступ 10 мм; поля 20 мм з усіх боків.

-      Назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника Конференції (наприклад, Самойленко_І.В._Текст доповіді).

Загальний формат публікації:

НАЗВА ПУБЛІКАЦІЇ

(великі напівжирні літери, виключка по центру)

ІМ’Я ТА ПРІЗВИЩА АВТОРА,
науковий ступінь,

вчене звання, установа, яку представляє автор,

місто, в якому знаходиться ця установа,

електронна пошта автора статті

(виключка по правому краю)

Наприклад:

ІНСТРУМЕНТИ СИСТЕМНОГО АНАЛІЗУ У ВИЗНАЧЕННІ ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРСТИК УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

ОКСАНА САГАЙДАЧНА,
доктор філософських наук,

професор, Національний педагогічний

університет імені М.П. Драгоманова, м. Київ,

ТЕКСТ ДОПОВІДІ (ТЕЗ ДОПОВІДІ)

Список використаних джерел

(заголовок виділяється великими напівжирними літерами, виключка по центру)

Список використаних джерел та правила посилання в тексті — посилання на джерела використаних матеріалів, фактичних та статистичних даних є обов’язковими. Побудова списку використаних джерел – за порядком їх згадування в тексті. Обов’язковим є посилання в рубриці "Аналіз останніх досліджень і публікацій". Оформлення списку використаних джерел здійснюється відповідно до ДСТУ 8302:2015 Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання (Додаток 1).

Посилання в тексті публікації подавати тільки у квадратних дужках, наприклад [1], [1; 6], де цифри 1 і 6 відповідають порядковому номеру праці або джерела у Списку використаних джерел. Якщо посилання на джерела підряд з 1 по 6 , тоді [1-4]. Посилання на конкретні сторінки наводити після номера джерела через кому з маленької літери “с.”), наприклад: [1, с. 5]. Якщо посилання на кілька праць, вони розділяються крапкою з комою: [1, с. 5; 6, с. 25-33]. Якщо використано відомості, матеріали чи твердження з монографій, оглядових статей, інших джерел з великою кількістю сторінок, тоді в посиланні необхідно точно вказати номери сторінок, ілюстрацій, таблиць тощо з джерела, на яке дано посилання.

Сторінки в тексті не нумеруються.

Матеріали публікуються в авторській редакції. Відповідність за науковий рівень доповіді, обґрунтованість висновків, достовірність результатів, наявність плагіату несуть автори.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь:

Телефон: +38 066 678 60 64 Чепуренко Янна Олексіївна;

Телефон: +38 067 284 61 17 Крохмаль Наталія Василівна