Семінар-практикум

Новий навчальний рік розпочався з активностей викладачів кафедри - їх участі у якості запрошених експертів на різних заходах.
Так, 22 вересня 2022 року професорка кафедри Бех Ю.В. взяла участь у обласному семінарі-практикумі «УДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО І ТЕХНІЧНОГО НАУКОВОГО ПРОФІЛЮ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК. ТЕНДЕНЦІЇ, ПРОБЛЕМИ, ІННОВАЦІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ»
Юлія Володимирівна виступила з темою "Модель компетенцій сучасного молодого дослідника" перед керівниками учнівських науково-дослідницьких робіт Полтавського територіального відділення Малої академії наук України відділень математики, фізики і астрономії, комп'ютерних наук, технічних наук.
У ході доповіді розкрила особливості сучасної молоді згідно теорії поколінь. Представила актуальні навички, які потребуватимуть фахівці найближчих років, які з них можна й варто розвивати вже у школярів через проєктну та наукову діяльність в межах МАН. Обгрунтувала чому проєктна діяльність є важливою й необхідною для здобуття сучасних компетенцій, як сформувати мотивацію у учнів займатися науково-дослідницькою робою для планування та реалізації власного успішного життя.

зображення viber 2022 09 22 16 15 19 833 3  зображення viber 2022 09 22 16 15 19 833 4

Знімок екрана 2022 10 05 104202