Знайомство з першокурсниками

15 вересня 2022 року відбулося знайомство студентів-першокурсників з факультетом.
На офіційній частині перед студентами факультету виступили адміністрація факультету: а саме - декан факультету акад. Євтух В.Б., його заступники, методист, завідувачі кафедр.
На другій частині зустрічі, студенти групи 12 МО спеціальності "Менеджмент" познайомилися з завідувачкою кафедри проф. Мельник В.В., а також провідним професором кафедри проф. Бех Ю.В. та своїм куратором - викладачем кафедри Мазур О.О.
На зустрічі були представлені особливості роботи кафедри,
обговорені організаційні аспекти навчання та викладачі поділилися корисними порадами щодо полегшення адаптації студентів до нового середовища й навчального процесу.
Уже з першого дня студенти проявили важливі навички управлінця - ініціативність та самоорганізованість, й обрали старосту групи першого курсу групи 12МО - Меликову Олександру.
Вітаємо студентів у Драгоманівській та кафедральній родинах. Щиро радіємо новим її членам та бажаємо цікавого, продуктивного  та успішного навчання.

зображення viber 2022 09 15 11 27 07 522 зображення viber 2022 09 15 12 13 49 199