Звітно-наукова конференція викладачів

Шановні друзі!

Ми продовжуємо наші наукові пошуки.

Так, з 17 по 24 травня 2022 року викладачі кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції долучилися до Тижня науки і представили свої дослідження під час проведення щорічної Звітно-наукової конференції викладачів НПУ імені М.П.Драгоманова «Єдність навчання і наукових досліджень - головний принцип університету», 2022.

19 травня 2022 року  наші викладачі приймали участь у Пленарному засіданні Соціально-правового факультету, а також під керівництвом професора кафедри Крохмаль Н.В. пройшло Секційне засідання на тему «Актуальні проблеми управління» де так само обговорили актуальні проблеми та тенденції в управлінні, визначали специфіку та основні тренди  ведення бізнесу в умовах економічної кризи та військового стану в країні.

Заходи проходили в онлайн-форматі.

зображення viber 2022 05 25 13 12 19 829