Підприємницький клуб НПУ

{tab= Dragomanov StartUp Club}

                                drag yeplogo

Підприємницьуий клуб НПУ у партнерстві з бізнес-інкубатором YEP!

yep

Керуй своїм майбутнім вже сьогодні!

{tab= Хто, що і для чого?!.. }

Вже з цього навчального року тисячі студентів зможуть отримувати підприємницькі навички в університетах, незалежно від спеціальності. Адже у межах співпраці МОН та YEP запускають ініціативу зі створення у вишах підприємницьких клубів. Клуби розвиватимуть підприємницьку культуру та мислення у студентів, поширюватимуть стартап-рух серед молоді та допоможуть сформувати як тренд започаткування стартапів в університетах. 
Зокрема, у клубах відбуватимуться зустрічі з підприємцями, обговорення нових ідей та проектів, перегляд відеолекцій тощо. Найголовніше – студенти знатимуть, куди їм йти і до кого звернутися за порадою, якщо у них виникає ідея і бажання розвинути її у стартап. Займатимуться організацією та подальшою роботою клубу локальні команди кожного університету або факультету, куди увійдуть студенти-волонтери та координатор з 
числа співробітників вишу. Така команда забезпечуватиме активності в клубі, запрошуватиме спікерів, складатиме графік його роботи тощо. 
Щоб залучити якомога більше студентів до клубу, університети можуть задіяти різноманітні види заохочення, які є традиційними для закладів вищої освіти. Наприклад, зараховувати студентам організацію заходів клубу чи роботу над стартапом у клубі як виробничу практику. 
Водночас МОН і YEP надаватимуть методологічну й організаційну підтримку клубам, проводитимуть тренінги для локальних команд та їх координаторів, а також заохочуватимуть найактивніші клуби. 


НПУ імені Драгоманова відкриває свій Підприємницький стартап клуб у якості платформи для розвитку молодіжного потенціалу, формування підприємницького мислення й підтримки підприємницьких ініціатив, спільної роботи та комунікації з менторами та експертами. 

{tab=Шукаємо кандидатів}

Для функціональної роботи Клубу шукаємо кандидатів на три ключових ролі:

  • community manager - займається комунікаціями зі стартаперам, резидентами, допомагає учасникам з проектами;
  • pr & smm manager - налагоджує контакти з міськими та університетськими ЗМІ і веде локальні сторінки в соціальних мережах;
  • event manager - організовує всі івенти (внутрішні та зовнішні), комунікує зі спікерами, збирає інформацію про відвідувачів івенту.

Співбесіду з кандидатами на ту чи іншу посаду проводять безпосередньо співробітники бізнес-інкубатора YEP!!! Заявки приймаються до 2 листопада 2018 р.

Заповнити заявку на роль у Клубі можна за посиланням

{tab=Стати резидентом Клубу}

Щоб стати резидентом клубу Dragomanov StartUp Club (DSC) та брати участь у його заходах необхідно 

Заповнити заявку на участь у роботі Клубу за посиланням

{tab=Контакти}

YV

координатор Клубу:  проф. Бех Юлія Володимирівна

кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції факультету менеджменту освіти та науки

e-mail    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
https://www.facebook.com/yuliya.bekh
viber - 067 734 63 71

© Dragomanov StartUp Club

ауд. 304, вул. Саратовська, 20 , Київ, (ст.м.Сирець)