Зустріч представників Освітньої мережі сприяння сталому місцевому розвитку – партнерів Програми Розвитку ООН

17.11 115-16 листопада 2018 року у м. Київ відбулася зустріч представників Освітньої мережі сприяння сталому місцевому розвитку – партнерів Програми Розвитку ООН , яка нараховує 21 заклад вищої освіти з різних куточків України. Наш ВНЗ представляла доц. Я.М.Курган-Баковеєва.

Тема робочої зустрічі цього року була присвячена прозорості та доброчесності у публічному секторі.

Протягом двох днів представники партнерських ЗВО ПРООН мали можливість визначити коло дослідницьких інтересів навчальних закладів, а також ознайомитися з групою проектів з демократичного врядування ПРООН.17.11 2 Зокрема, проекти сприяння розвитку громадянського суспільства, прозорість та доброчесність, права людини та доступ до правосуддя, універсальний дизайн, дослідженням з доброчесності та інклюзивності демократичних процесів в регіонах України, Європейський кодекс з доброчесності досліджень, з темою децентралізації та  сталий розвиток. Ознайомилися з результатами загальноукраїнського соціологічного дослідження «Що Українці знають та думають про права людини».

Серед фасилітаторів робочих сесій були: Мустафа Саїт-Аметов, Менеджер портфоліо, Олена Урсу, Координаторка проекту сприяння розвитку громадянського суспільства, Заступниця керівника групи проектів з демократичного врядування, Тетяна Шебуренкова, координаторка зав’язків з громадськістю групи проектів з демократичного врядування Ганна Мелеганич, Координаторка мережі партнерських ЗВО.

Приємною несподіванкою для представників вищої освіти був візит Янтомаса Хімстра, Директора ПРООН в Україні.

17.11 3

САк1