Warning: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/clients/client10/web123/web/templates/siteground-j16-9/html/com_content/article/default.php on line 29

Світоглядний дрейф планетарної спільноти: холістична парадигма майбутнього : монографія / В. П. Бех, Ю. В. Бех, М. В. Туленков, Є. Г. Цокур, І. Ю. Чайка, В. І. Зінкевич, Ю. О. Хайрулліна, Г. В. Дьомочка ; за наук. ред. : проф. В. П. Беха, проф. Є. Г. Цокура. – Київ : Інтерсервіс, 2021. – 658 с.

ISBN 978-966-999-205-5

У монографії подано матеріали до проектування перспективних для ХХІ ст. холістичного світогляду, мислення і системної ідеології поведінки людини в організації і управлінні соціальними процесами, що мають з’явитися у недалекому майбутньому на теренах планетарної арени, оскільки інформаційна цивілізація нині швидко вступає у свої права. Вони, ідеї світоглядного холізму і цілісного проектування соціальних структур, активізовані філософами вітчизняної наукової школи ноосоціогенезу, самоорганізації і саморегуляції соціальних систем. Специфіка нових планетарних структур полягає у тому, що вони не випливають з минулого. Вони принципово не схожі на зразки індустріальної доби, оскільки новий організаційний життєустрій планетарної спільноти несе у собі інші принципи світоусвідомлення, світоустрою і світобудівництва, іншу мораль і інше право. Породити і користуватися ними зможе тільки Планетарна особистість в індивідуалізованому суспільстві на основі системних знань і високої відповідальності за результати своєї діяльності у жорсткому протистоянні зі штучним інтелектом.

Монографія адресована науковцям, викладачам, докторантам, аспірантам, магістрантам, студентам, які займаються дослідженнями проблем теоретичного осмислення освіти інформаційної доби і розробкою на практиці інноваційних принципів організації освіти майбутнього.

2021-12-08 10:11

На сайті 1863 гостя та 0 користувачів