dzvin

facebook

youtube

КОНКУРС В ERASMUS +

 НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус + КА1 Міжнародна мобільність Римського Університету Сапіенца (Італія), який фінансується Європейським Союзом.

    Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври, магістри), аспіранти, викладачі, адміністративний персонал, координатори програми Erasmus+на факультетах, заступники деканів з міжнародної співпраці мають можливість навчатися/стажуватися в університеті Сапіенца упродовж осіннього семестру 2021-2022 навчального року.

    Перелік спеціальностей для навчання чи стажування на сайті університету за посиланням

   Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

- бути студентами /аспірантами/співробітниками НПУ імені М.П. Драгоманова

- володіти італійською або англійською мовами не нижче рівня В1 (Intermediate)

    Для здобуття індивідуального гранту аплікантам необхідно до 15 лютого 2021 року надіслати до відділу міжнародних зв’язків на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою Сапіенца:

- СV

- мотиваційний лист італійською або англійською мовою (максимальний обсяг 1 сторінка)

- сертифікат про володіння італійською або англійською мовами не нижче рівня В1 (Intermediate).

   Для бакалаврів та магістрів також потрібно додати довідку про середній бал залікової книжки. У мотиваційному листі обов’язково вказати який курс обрали і чому.

   Для аспірантів додатково потрібно додати обґрунтування теми дисертації та який PhD курс обрали в університеті Сапіенца, а також список публікацій.

   Для викладачів, адміністративного персоналу, координаторів програм Erasmus+на факультетах додатково потрібно додати список публікацій.

   На підставі критеріїв відбору, що представлені в положенні про організацію відбору учасників проектів Еразмус+ формується рейтинговий список кандидатів, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Заявники, які набирають найвищі бали проходять співбесіду на розширеній нараді з представниками відділу міжнародних зв’язків та заступниками деканів з міжнародної співпраці. Після співбесіди Відділ надсилає список номінованих осіб до університету Сапіенца, який приймає учасників мобільності в рамках програми ERASMUS +.

    Остаточне рішення про прийняття або не прийняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною (університетом Сапіенца) після 15 березня.

Міжнародний відділ

Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish
03 03 2
03 03 1

pMwlb4CDC7Y

nW9niLV6zQ4

изображение viber 2021 02 15 18 43 17

big 12344 oboi svezhij volnistyj fon

pTUIwidXug4

СА

уп

1 Doc2 1

ЦДО

ODRAR10

Всього відвідувань

4612050
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
2775
3426
24225
24385
24225
4352558
4612050

Your IP: 3.237.234.213
Server Time: 2021-03-07 17:54:19

Хто на сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер
2007-2021