dzvin

facebook

youtube

Наказ ректора 276

 НАКАЗ РЕКТОРА ВІД 12 ЖОВТНЯ 2020 Р. № 276 "ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ"

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції CОVID-19 та якісного виконання освітніх програм, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 р. №1/9-576 та постанови Головного державного санітарного лікаря № 50 від 22.08.2020 «Протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

НАКАЗУЮ:

1. З 12 жовтня 2020 року до 15 листопада 2020 року організувати освітній процес в НПУ імені М.П. Драгоманова за дистанційними технологіями навчання.

2. Деканам факультетів при організації навчання з використанням технологій дистанційного навчання забезпечити контроль виконання графіків освітнього процесу та навчальних планів, дотримання розкладів навчальних занять та виконання студентами індивідуальних навчальних планів. Передбачити можливість перенесення обов’язкових аудиторних (лабораторних, практичних) занять для проведення в період після 15 листопада 2020 року.

3. Проректору з навчально-методичної роботи Р.М. Вернидубу забезпечити постійний моніторинг за якістю організації освітнього процесу та дотриманням вимог забезпечення якості вищої освіти.

4. Директору Центру цифрових освітніх технологій М.А. Умрик забезпечити методичний супровід та організацію роботи модераторів факультетів щодо забезпечення проведення викладачами університету навчальних занять за допомогою дистанційних технологій, відповідно до робочих програм навчальних дисциплін, затверджених в установленому порядку.

5. Начальнику Навчально-методичного центру І.С. Маркусь забезпечити організаційно-методичний супровід підготовки електронних розкладів та ведення електронних журналів успішності, контроль за дотриманням графіків освітнього процесу, виконанням навчального навантаження професорсько-викладацьким складом. 

6. Проректору з наукової роботи Г.М. Торбіну удосконалити роботу щодо проведення засідань спеціалізованих вчених рад відповідно до законодавства з дотриманням заходів санітарно-епідемічної безпеки.

7. Проректору з міжнародних зв’язків В.Г. Лавриненку, деканам факультетів забезпечити щоденний моніторинг організації навчання іноземних студентів та аспірантів.

8. Для забезпечення життєдіяльності Університету та утримання його інфраструктури роботу працівників адміністративно-господарського персоналу та інших служб організувати згідно графіків, затверджених в установленому порядку, а роботу працівників експлуатаційно-технічного відділу та автогосподарства здійснювати в штатному режимі.

9. Проректору з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи М.С. Корцю посилити контроль за щоденною санітарною обробкою приміщень Університету.

10. Директору студентського містечка Коваленку В.І. посилити пропускний режим у гуртожитках Університету, забезпечити проведення санітарно-гігієнічних заходів та моніторинг стану здоров’я мешканців. На період дистанційного навчання за студентами зберігається можливість проживати у гуртожитках Університету. Виселення студентів з гуртожитку на цей час відбувається за їх письмовими заявами згідно нормативно-правових документів та відповідно до умов договорів найму житлового приміщення гуртожитку. Повторне поселення студентів до гуртожитку проводиться на підставі рішення Комісії з поселення.

11. Проректору з перспективного розвитку та інфраструктури І.А. Гамулі посилити контроль за дотриманням пропускного режиму до корпусів та території Університету, проведенням температурного контролю і постійного медичного нагляду за станом здоров’я працівників Університету та осіб, які навчаються.

12. Начальнику Штабу цивільної оборони Університету Постолатій Т.О, як уповноваженої особи з питань запобіганню та поширенню гострої респіраторної хвороби, з метою за провадження оперативності дій щодо вжиття заходів щоденно моніторити стан та подавати інформацію про випадки захворювання.

13. На період карантину за заявами працівників надавати відпустки за власним бажанням без збереження заробітної плати, а також основну і додаткові відпустки за 2020 рік та невикористані відпустки за минулі роки.

14. Призупинити проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного, мистецько-розважального характеру в усіх корпусах, гуртожитках та на території Університету.

15. Контроль за виконання наказу покласти на проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи М.С. Корця та проректора з перспективного розвитку та інфраструктури І.А. Гамулу.

РЕКТОР УНІВЕРСИТЕТУ                                     В.П. АНДРУЩЕНКО

Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish

Важливо!

pMwlb4CDC7Y

nW9niLV6zQ4

lxQOV9DsUsw

big 12344 oboi svezhij volnistyj fon

pTUIwidXug4

СА

уп

1 Doc2 1

ЦДО

ODRAR10

Всього відвідувань

4083680
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
4378
5322
14683
36452
140195
3674436
4083680

Your IP: 18.215.33.158
Server Time: 2020-10-28 20:07:44

Хто на сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер
2007-2020