dzvin

facebook

youtube

Конференції

logo21

Запрошуємо прийняти участь у

щорічній звітно-науковій студентській конференції

«Освіта і наука – 2021»

Секційне засідання кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції

«СУЧАСНІ ПЕРСПЕКТИВИ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА СИСТЕМНОГО АНАЛІЗУ НА РИНКУ ПРАЦІ»

7 квітня 2021 року на 13.00 год.

дистанційно URL: meet.google.com/keb-tzzf-rpf

 

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Без названияГО «Молоді Агенти Змін» разом з партнерською організацією з Литви реалізовують проєкт «SOCIAL BREEZE», основна мета якого полягає у популяризації ідеї волонтерства шляхом виконання певного завдання (челенджу) молодими людьми.

Для того аби взяти участь волонтери Вашої організації (ГО, БФ, університету) та всі охочі зможуть зареєструватися на платформі та отримати завдання (тривалістю від 1 до кількох годин), виконати його у своєму населеному пункті, здійснивши певну соціальну дію, зробити пост в соціальній мережі (за можливості окремо записати відео для фінального відеоролику проєкту) та отримати від нас бокс з цінними подарунками.

Якщо Вашу організацію зацікавила участь в проєкті, та у листопаді-грудні Ви можете запропонувати невtликі волонтерські активності соціального спрямування для молодих людей (онлайн чи офлайн формату), які зголосяться взяти участь у челенджі, просимо заповнити цю коротку форму: https://cutt.ly/0gFG6jB

img fll logo

Запрошуємо студентів взяти участь у маркетинговому кейс-чемпіонаті “Unilever Future Leaders League” від компанії Unilever.

Завданням чемпіонату буде пов’язано з одним із брендів компанії. Команда, яка стане переможцем, отримає можливість представити Україну на міжнародному чемпіонаті.

На Unilever Future Leaders League учасники зможуть:

Розвинути навички: на практиці дослідити цільову аудиторію, розбиратись в маркетингових інструментах, розраховувати фінансову спроможність пропозиції і прокачати навички самопрезентації.
Отримати відгук від представників бізнесу: дізнатися, які вміння потрібно їм розвинути.
Навчитися роботі в команді: розподіляти ролі, делегувати задачі і брати відповідальність за прийняття рішень.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/VfuUyW28rZJZu8qH7.
Новини проєкту можна дізнатися на: https://www.facebook.com/events/360314601691355/

2104202013 червня 2020 року на кафедрі управлінні, інфорамційно-аналітичної діяльності та євровнтеграції пройшов круглий стіл "ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ З МЕНЕДЖМЕНТУ ТА СИСТЕМНОГО АНАЛІЗУ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ" з програмою круглого столу можна ознайомитися ТУТ.

 

 

СА 2020

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені М. П. ДРАГОМАНОВА

Факультет менеджменту освіти і науки

Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції

Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку

Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

Лабораторія інформаційного та аналітичного забезпечення управління

Лабораторія державно-громадського управління освітою

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Запрошуємо Вас взяти участь у

Всеукраїнській науково-практичній конференції

«Системний аналіз в управлінні освітою:
міжгалузеві дослідження»

19-20 березня 2020 р.

УВАГА! У зв'язку з короновірусом продовжено терміни подачі заявок на конференцію до 01 квітня 2020 року.

Конференція відбудеться у дистанційній формі

Метою проведення конференції є ознайомлення науковців, освітян, представників бізнесу та громадських організацій з результатами міжгалузевих досліджень системного аналізу в управлінні освітою та перспективами їх впровадження в практику.

дискусійні напрями роботи КОНФЕРЕНЦІЇ:

 1. Теоретико-методологічні засади системного аналізу в управлінні освітою
 2. Імперативи розвитку системного аналізу в управлінні
 3. Системні підходи до вирішення практичних завдань управління освітою
 4. Системний аналіз, як інструмент в досягненні цілей сталого розвитку

Робочі мови конференції – українська, англійська.

ФОРМА УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

 • Форма участі у конференції – заочна (дистанційна). Заочна участь передбачає публікацію програми конференції (у день проведення конференції) та доповідей в електронному збірнику матеріалів конференції «Системний аналіз в управлінні освітою: міждисциплінарні дослідження», що буде розміщено на web-сторінці сайту кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції http://www.kuei.npu.edu.ua/(через 14 днів після проведення конференції), а також розісланий по провідних бібліотеках України та зарубіжжя.
 • Учасники конференції отримують сертифікат (в електронному вигляді), який буде надісланий разом із програмою конференції та електронним збірником доповідей конференції на зазначену у відомостях про автора електронну адресу.

РЕЄСТРАЦІЯ ОН-ЛАЙН

CAШановні науковці, фахівців в галузі управління та адміністрування! Запрошуємо Вас взяти участь у

Всеукраїнській науково-практичній конференції

 «Системний аналіз в управлінні: міжгалузеві дослідження»

 20 травня 2019 р.

Метою проведення конференції є ознайомлення науковців, освітян, представників бізнесу та громадських організацій з результатами міжгалузевих досліджень системного аналізу в управлінні та перспективами їх впровадження в практику. Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

 

Реєстраційна форма:

 https://docs.google.com/forms/d/1R7dvAJ5z51HTdBTHSVV58vy3a07gZspSYmpNSZ0X9Gc/viewform?edit_requested=true

Інформаційний лист - Завантажити

{slide=дискусійні напрями роботи КОНФЕРЕНЦІЇ}

 1. Теоретико-методологічні засади системного аналізу в управлінні
 2. Імперативи розвитку системного аналізу в управлінні
 3. Системні підходи до вирішення практичних завдань управління 
 4. Системний аналіз в управлінні освітою
 5. Системний аналіз, як інструмент в досягненні цілей сталого розвитку

{slide=ФОРМА УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ}

 • Форма участі у конференції – заочна (дистанційна). Заочна участь передбачає публікацію програми конференції (у день проведення конференції) та доповідей в електронному збірнику матеріалів конференції «Системний аналіз в управлінні: міждисциплінарні дослідження», що буде розміщено на web-сторінці сайту кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції http://www.kuei.npu.edu.ua/(через 14 днів після проведення конференції), а також розісланий по провідних бібліотеках України та зарубіжжя.
 • Учасники конференції отримують сертифікат (в електронному вигляді), який буде надісланий разом із програмою конференції та електронним збірником доповідей конференції на зазначену у відомостях про автора електронну адресу.

{slide=УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ}

Для участі у конференції прохання подавати матеріали до Оргкомітету конференції на  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До 23 квітня 2019 р. (включно): 

 • подати заявку за формою (див. форму). Назва файлу має бути підписана  українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника Конференції та містити у другій частині слово «Заявка» (наприклад, Самойленко_І.В._Заявка);
 • подати рукопис статті українською або англійською мовою – 3-7 сторінок  відповідно до вимог (дивись умови публікації доповідей у збірнику).

{slide=УМОВИ ПУБЛІКАЦІЇ ДОПОВІДІ У ЗБІРНИКУ}

 • Обсяг 3-7 сторінок формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word для Windows (версія до 2010 включно) у вигляді файлу з розширенням .doc або .docx; шрифт (гарнітура)«Times New Roman», розмір 14, міжрядковий інтервал 1,5; абз. відступ 10 мм; поля 20 мм з усіх боків.
 • Послідовність розміщення матеріалів у тексті доповіді: назва – великими літерами, напівжирним шрифтом, вирівнювання по центру; ініціали та прізвища авторів, посада, науковий ступінь, вчене звання (за наявності) – на наступному рядку після назви статті: курсив, вирівнювання по правому краю; назва організації, місто, де знаходиться організація – на наступному рядку: курсив, малими літерами, вирівнювання по правому краю.

Наприклад:

СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ

В ПРОЦЕСІ ПРИЙНЯТТЯ СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ

Т. В. Моргунова,

 доктор філософських наук, доцент кафедри управління,

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, м. Київ

                                                      

                                                      Текст доповіді

    Текст доповіді

    Текст доповіді

    Використані джерела

 • Текст – через один інтервал після назви організації: вирівнювання за шириною, абзацний відступ 1,0. Матеріали у текстовому редакторі Microsoft Word для Windows (версія до 2010 включно). Формат шрифту: кегль – 14; тип – Times New Roman. Міжрядковий інтервал – 1,5. Поля: зліва, справа, зверху, знизу – 20 мм.
 • Сторінки не нумеруються
 • Назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника Конференції (наприклад, Самойленко_І.В._Текст доповіді)
 • Використані джерела оформлюється у кінці тексту під назвою «Використані джерела». У тексті посилання позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [2, c. 77].

Матеріали публікуються в авторській редакції. Відповідність за науковий рівень доповіді, обґрунтованість висновків, достовірність результатів, наявність плагіату несуть автори. 

{slide=КОНТАКТИ}

Адреса: м. Київ, вул. Саратівська, 20, кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції факультету менеджменту освіти та науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, каб. 211

Для отримання додаткової інформації звертайтесь:

Телефон: +38(050) 442-40-16 – Чепуренко Яна Олексіївна;

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: +38(099) 013 -61-11Дєліні Марина Миколаївна

{slide=Заявка учасника}

Заявка

Учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції
«Системний аналіз: міждисциплінарні дослідження»

м.Київ, 23 квітня 2019 року

Прізвище, ім’я, по-батькові (повністю)
Науковий ступінь, вчене звання
Установа, в якій працює учасник Конференції, місто, в якому вона розташована
Посада із зазначенням назви структурного підрозділу, де працює учасник Конференції
Дискусійний напрям конференції  (назва напряму)
Назва доповіді
Номер контактного телефону
Електронна адреса

Шановні колеги!

Маємо честь запросити вас до участі в роботі 7-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Глушковські читання»

Тема: «Історія, сьогодення та перспективи розвитку інформаційних технологій в Україні та світі»

Дата проведення21 листопада 2018 року.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти. За результатами роботи буде видано збірку матеріалів.

Детальніше

speech

Шановні студенти, запрошуємо вас прийняти участь у щорічній Звітній науковій конференції. Надсилайте тези доповідей до 28.03.2018 на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Вимоги до оформлення.

 

 

 

запрошення на ДВД
 

 

Важливо!

pMwlb4CDC7Y

nW9niLV6zQ4

изображение viber 2021 02 15 18 43 17

big 12344 oboi svezhij volnistyj fon

pTUIwidXug4

СА

уп

1 Doc2 1

ЦДО

ODRAR10

Всього відвідувань

5622914
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1650
3283
11279
318960
25279
54292
5622914

Your IP: 52.205.167.104
2021-12-08 10:44

Хто на сайті

На сайті 1942 гостя та 0 користувачів

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

{slide=Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!|closed}

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ


© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер
2007-2021