Курсові

Методичні вказівки

Шановні студенти, всі види робіт, передбачені навчальним планом, мають бути виконані відповідно до вимог кафедри. Методичні вказівки щодо написання рефератів, курсових робіт та кваліфікаційних робіт різного рівня (бакалаврські, дипломні, магістерські) можна знайти у відповідних джерелах, авторами яких є викладачі кафедри.

керивн адм сл М1

Методичні рекомендації до написання і оформлення курсових робіт з навчальної дисципліни “Керівник адміністративної служби” для студентів спеціальності 073 Менеджмент ступеня “магістр” / укл. Н. В. Крохмаль ; Мін-во освіти і науки України, Нац. пед. ун-т імені М. П. Драгоманова. – К. : НПУ імені М. П. Драгоманова, 2020. – 54 с.

керивн закл осв1

Методичні рекомендації до написання і оформлення курсових робіт з навчальної дисципліни “Керівник закладу освіти” для студентів спеціальності 073 Менеджмент ступеня “магістр” / укл. Н. В. Крохмаль ; Мін-во освіти і науки України, Нац. пед. ун-т імені М. П. Драгоманова. – К. : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2020. – 52 с.

соц видп бизн М3 с

Методичні рекомендації до написання і оформлення курсових робіт з навчальної дисципліни “Соціальна відповідальність бізнесу” для студентів спеціальності 073 Менеджмент ступеня “магістр” / укл. Н. В. Крохмаль ; Мін-во освіти і науки України, Нац. пед. ун-т імені М. П. Драгоманова. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2020. – 52 с.

ЗАВАНТАЖИТИ

Бех Ю.В., Курган Я.М. Методичні рекомендації щодо оформлення курсових робіт / За ред. В.П. Беха, О.І.Авєріна. - К.: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2014. - 57 с.

Завантажити

2021-12-08 09:10