dzvin

facebook

youtube

distance

Дистанційне навчання в НПУ імені М. П. Драгоманова

 

Навчання з використанням дистанційних технологій в Національному педагогічному університеті було започатковано згідно наказу Міністерства освіти та науки України № 188 від 13 березня 2002 року, коли на базі факультету психолого-педагогічної профорієнтації і післядипломної освіти був створений Інститут дистанційного навчання. У 2007 році в його структурі створено Центр довузівської підготовки та підвищення кваліфікації вчителів НПУ імені М. П. Драгоманова, що розташований у місті Лубни, Полтавської області.

У процесі реорганізації структури університету весною 2019 року Вчена Рада НПУ імені М. П. Драгоманова прийняла рішення перейменувати Центр довузівської підготовки та підвищення кваліфікації вчителів на Центр дистанційної освіти факультету менеджменту освіти та науки НПУ імені М. П. Драгоманова (далі Центр) та перевести його в структуру факультету менеджменту освіти та науки, де Центр успішно функціонує до теперішнього часу. Станом на 2020 р. в НПУ імені М. П. Драгоманова на базі Центру, за дистанційними технологіями успішно навчаються студенти з 8 областей України.

Майже із самого заснування Центр активно та якісно співпрацює з кафедрою управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, яку очолює професор Бех Володимир Павлович. До 2018 року кафедра на базі Центру готувала студентів заочно-дистанційної форми навчання зі спеціальності 073 Менеджмент (Управління освітніми закладами; Адміністративний менеджмент; Управління персоналом; Управління знаннями) освітнього ступеня «магістр». А вже з 2019 року кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції на базі Центру проводить набір абітурієнтів та здійснює підготовку студентів рівня «магістр» спеціальностей 073 Менеджмент та 124 Системний аналіз та рівня «бакалавр» спеціальності 073 Менеджмент.

Освітній процес проходить за дистанційними технологіями, відсутня необхідність ходити на заняття, наші студенти навчаються вдома у зручний для кожного день та час. Всі учасники освітнього процесу (викладачі, студенти) зареєстровані на сайті Moodle, де розміщені дистанційні курси, розроблені викладачами кафедри, які постійно оновлюються та вдосконалюються, результатом чого є високий рівень знань студентів.

Також студенти Центру беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських, університетських наукових конференціях, круглих столах, отримують сертифікати учасників, активно залучаються до написання статей у наукових збірниках кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, співпрацюють з науково-дослідними лабораторіями кафедри та професорсько-викладацьким складом щодо консультування з вирішення практичних питань управління різного роду організаціями, установами, закладами освіти тощо.

Кваліфікаційні роботи студенти кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, які навчаються у Центрі, виконують у вигляді проекту по створенню власного бізнесу у галузі економіки, яка їм цікава.

 

 

 

лубны

 

Наші контакти:

 

Полтавська обл., м. Лубни, вул. Генерала Ляскіна 2, ауд. 228 (приміщення ЗОШ 10).

Ознайомитися з детальною інформацією та спеціальностями, за якими проводиться набір на навчання у Центрі можна на сайті: https://npu-centr.io.ua/ або за телефонами:

(099)032-72-21 Тюменцева Тетяна Вікторівна (директор Центру)

(099)481-06-07 Щербакова Анастасія Ігорівна (секретар Центру)

Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish

Важливо!

pMwlb4CDC7Y

nW9niLV6zQ4

lxQOV9DsUsw

big 12344 oboi svezhij volnistyj fon

pTUIwidXug4

СА

уп

1 Doc2 1

ЦДО

ODRAR10

Всього відвідувань

4084002
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
4700
5322
15005
36452
140517
3674436
4084002

Your IP: 18.215.33.158
Server Time: 2020-10-28 21:15:31

Хто на сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер
2007-2020