Крохмаль Наталія Василівна

професор кафедри управління, системного аналізу та євроінтеграції, кандидат філософських наук, доцент

Кандидатська дисертація: «Історичні форми саморегуляції соціального процесу» (2003р.),кандидат філософських  наук, 09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії.

Вчене звання: доцент кафедри соціології, управління та євроінтеграції (2005р.)

Наукові інтереси: управління освітою, освітній менеджмент, управління та адміністрування, сталий розвиток, державно-громадське управління освітою, соціальна філософія, філософія історії.

Наукометричні дані: Google Scholar

Предмети що викладає: «Саморегуляція соціальних систем», «Управління освітньою та виховною діяльністю», «Керівник навчального закладу», «Державно-громадське управління освітою», «Неурядові дослідницькі центри», «Соціальна відповідальність бізнесу», «Техніка управлінської діяльності», «Керівник адміністративної служби», «Актуальні проблеми управління освітою».