Мельник Вікторія Володимирівна

доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, кандидат філософських наук, доцент

Електронна пош33715997 902164329964823 7645568736417546240 nта: doc.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кандидатська дисертація: «Етнонаціональне буття людини в умовах культурної глобалізації:філософсько-антропологічний аналіз» (2007р.) , кандидат філософських наук 09.00.04 - філософська антропологія, філософія культури.

Вчене звання:  доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції (2014р.).

Наукові інтереси: вплив цифрових цінностей на розвиток людини, суспільства, організації, управління; формування інформаційно-комунікаційного менеджменту як інноваційно-креативної парадигми ХХІ століття; інформаційно-комунікаційні технології як чинник розвитку організації; удосконалення управління в контексті креативної цифрової економіки; менеджмент інформаційних ресурсів як основа інноваційного розвитку; розвиток Інтернет як чинник удосконалення глобальної інформаційної системи.

Наукометричні дані: Google Scholar

Предмети що викладає: «Стратегічне управління людськими ресурсами», «Стратегічне управління», «Управління трудовими ресурсами».