dzvin

facebook

youtube

Графіки

Графік сесії заочників

Графік сесії студентів спеціальностей

кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції на 2020-2021 н.р.

Курс Шифр групи Терміни сесії Практика

Підсумкова

атестація

осінній семестр весняний семестр осінній семестр весняний семестр
1 14МОз 05-14.10.2020        
    18-27.01.2021 05-14.04.2021   22.02-21.03.2021  
2 23МОз 18-31.01.2021 05-19.04.2021 16-29.11.2020    
3 33МОз 18.01-06.02.2021 05-24.04.2021 16-29.11.2020 26.04-23.05.2021  
4 43МОз 18.01-06.02.2021 24.05-12.06.2021 30.11-13.12.2020 12-25.04.2021 14-27.06.2021
11ММОз 05-14.10.2020        
    18-27.01.2021 05-14.04.2021 02-29.11.2020 19.04-16.05.2021  
21ММОз 12.10-31.10.2020   02-29.11.2020   14-27.12.2020
  20ММОз 12.10-31.10.2020 05-24.04.2021 02-29.11.2020   14-27.06.2021

 

Розклад ДЕК магістри 2020

Розклад підсумкової атестації магістрів

факультету менеджменту освіти та науки

2 курсу

денної форми навчання 2020 року

Дата/Час/Група   Комісія

18.05.2020

09.30

2САМ

Комплексний кваліфікаційний екзамен

Голова ЕК: Бистряков Ігор Костянтинович

Члени комісії: Бех В.П., Чепуренко Я.О., Авєріна О.І.

Секретар комісії:

Копинець М.В.

18.05.2020

09.30

20ММО

Комплексний кваліфікаційний екзамен

Голова ЕК: Романовський Олександр Олексійович

Члени комісії:

Жижко Т.А., Крохмаль Н.В., Лукашевич О.М.

Секретар комісії:

Мирошниченко С.А.

22.05.2020

09.30

2САМ

Захист магістерської роботи

Голова ЕК: Бистряков Ігор Костянтинович

Члени комісії: Бех В.П., Чепуренко Я.О., Авєріна О.І.

Секретар комісії:

Копинець М.В.

22.05.2020

09.30

20ММО

Захист магістерської роботи

Голова ЕК: Романовський Олександр Олексійович

Члени комісії:

Жижко Т.А., Крохмаль Н.В., Лукашевич О.М.

Секретар комісії:

Мирошниченко С.А.

Розклад заочників 2 семестр 2019-2020

13МОз

Дата День пара Час 13МОз
06.04.2020 Понеділок 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Математика в управлінні (Л) доцент Процак Л.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Математика в управлінні (Л) доцент Процак Л.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Економіка для менеджерів (Л) ст. викладач Качан Г.М. ауд.33 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Економіка для менеджерів (Л) ст. викладач Качан Г.М. ауд.33 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
07.04.2020 Вівторок 1 08:00-09:20  
2 09:30-10:50 Аналітична діяльність (Л) доцент Чепуренко Я.О. ауд.31 (Саратовска, 20)
3 11:00-12:20 Аналітична діяльність (Л) доцент Чепуренко Я.О. ауд.31 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Загальна теорія управління (Л) професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Загальна теорія управління (Л) професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
08.04.2020 Середа 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Математика в управлінні (Сем) доцент Процак Л.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Математика в управлінні (Сем) доцент Процак Л.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Загальна теорія управління (Сем) професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Загальна теорія управління (Сем) професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
09.04.2020 Четвер 1 08:00-09:20  
2 09:30-10:50 Аналітична діяльність (Сем) доцент Чепуренко Я.О. ауд.31 (Саратовска, 20)
3 11:00-12:20 Аналітична діяльність (Сем) доцент Чепуренко Я.О. ауд.31 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Аналітична діяльність (Сем) доцент Чепуренко Я.О. ауд.31 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Історія української державності (Л) доцент Донік О.М. ауд.31 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Історія української державності (Сем) доцент Донік О.М. ауд.31 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
10.04.2020 П`ятниця 4 12:30-13:50 Логіка (Л) професор Глушко Т.П. ауд.33 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Логіка (Л) професор Глушко Т.П. ауд.33 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Історія української державності (Сем) доцент Донік О.М. ауд.33 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
11.04.2020 Субота 1 08:00-09:20  
5 14:00-15:20 Логіка (Сем) професор Глушко Т.П. ауд.305 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Логіка (Сем) професор Глушко Т.П. ауд.305 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20 Логіка (Сем) професор Глушко Т.П. ауд.305 (Саратовска, 20)
12.04.2020 Неділя 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Логіка (Зал) професор Глушко Т.П. ауд.306 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Іноземна мова (Пр) ст. викладач Бондар-Фурса О.С. ауд.306 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Іноземна мова (Пр) ст. викладач Бондар-Фурса О.С. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Іноземна мова (Пр) ст. викладач Бондар-Фурса О.С. ауд.306 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
13.04.2020 Понеділок 4 12:30-13:50 Маркетинг (Л) доцент Авєріна О.І. ауд.31 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Маркетинг (Сем) доцент Авєріна О.І. ауд.31 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Ринок праці (Л) 13МОзУПС  доцент Сташкевич О.О. ауд.305 (Саратовска, 20) 
Інформаційні ресурси організації (Л) 13МОзІМ  доцент Чепуренко Я.О. ауд.31 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20 Ринок праці (Сем) 13МОзУПС  доцент Сташкевич О.О. ауд.305 (Саратовска, 20) 
Інформаційні ресурси організації (Сем) 13МОзІМ  доцент Чепуренко Я.О. ауд.31 (Саратовска, 20)
14.04.2020 Вівторок 1 08:00-09:20  
2 09:30-10:50 Інформаційні ресурси організації (Сем) 13МОзІМ  доцент Чепуренко Я.О. ауд.306 (Саратовска, 20)
3 11:00-12:20 Економіка для менеджерів (Сем) ст. викладач Качан Г.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Економіка для менеджерів (Сем) ст. викладач Качан Г.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Ринок праці (Сем) 13МОзУПС  доцент Сташкевич О.О. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
15.04.2020 Середа 5 14:00-15:20 Управління інформаційною інфраструктурою (Л) 13МОзІМ  доцент Чепуренко Я.О. ауд.305 (Саратовска, 20) 
Нормування праці (Л) 13МОзУПС  доцент Рябека О.Г. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Управління інформаційною інфраструктурою (Сем) 13МОзІМ  доцент Чепуренко Я.О. ауд.305 (Саратовска, 20) 
Нормування праці (Сем) 13МОзУПС  доцент Рябека О.Г. ауд.306 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20 Ринок праці (Зал) 13МОзУПС  доцент Сташкевич О.О. ауд.306 (Саратовска, 20) 
Інформаційні ресурси організації (Зал) 13МОзІМ  доцент Чепуренко Я.О. ауд.305 (Саратовска, 20)

23МОз

Дата День пара Час 23МОз
30.03.2020 Понеділок 3 11:00-12:20 Ситеми технологій (Л) доц. Сташкевич О.О. ауд.31 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Ситеми технологій (Л) доц. Сташкевич О.О. ауд.31 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Фінанси, гроші та кредит (Л) ст. викладач Качан Г.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Фінанси, гроші та кредит (Л) ст. викладач Качан Г.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
31.03.2020 Вівторок 1 08:00-09:20  
2 09:30-10:50 Менеджмент (Л) професор Жижко Т.А. ауд.33 (Саратовска, 20)
3 11:00-12:20 Менеджмент (Л) професор Жижко Т.А. ауд.33 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Менеджмент (Л) професор Жижко Т.А. ауд.33 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Менеджмент (Л) професор Жижко Т.А. ауд.33 (Саратовска, 20)
01.04.2020 Середа 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Економетрія (Л) доцент Процак Л.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Економетрія (Л) доцент Процак Л.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Економетрія (Л) доцент Процак Л.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Економетрія (Л) доцент Процак Л.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
02.04.2020 Четвер 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Державне та регіональне управління (Л) зав. кафедрою Бех В.П. ауд.306 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Державне та регіональне управління (Л) зав. кафедрою Бех В.П. ауд.306 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Економетрія (Сем) доцент Процак Л.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Економетрія (Сем) доцент Процак Л.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
03.04.2020 П`ятниця 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Державне та регіональне управління (Сем) зав. кафедрою Бех В.П. ауд.310 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Державне та регіональне управління (Сем) зав. кафедрою Бех В.П. ауд.310 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Державне та регіональне управління (Сем) зав. кафедрою Бех В.П. ауд.310 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
04.04.2020 Субота 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Економетрія (Сем) доцент Процак Л.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Економетрія (Сем) доцент Процак Л.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Економетрія (Сем) доцент Процак Л.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
05.04.2020 Неділя 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Геополітика (Л) ст. викладач Єльнікова М.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Геополітика (Л) ст. викладач Єльнікова М.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Геополітика (Л) ст. викладач Єльнікова М.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
06.04.2020 Понеділок 1 08:00-09:20  
4 12:30-13:50 Менеджмент (Сем) професор Жижко Т.А.
5 14:00-15:20 Менеджмент (Сем) професор Жижко Т.А.
6 15:30-16:50 Менеджмент (Сем) професор Жижко Т.А.
7 17:00-18:20 Менеджмент (Сем) професор Жижко Т.А.
07.04.2020 Вівторок 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Ситеми технологій (Сем)доц. Сташкевич О.О.
4 12:30-13:50 Ситеми технологій (Сем)доц. Сташкевич О.О.
5 14:00-15:20 Ситеми технологій (Сем) доц. Сташкевич О.О. ауд.305 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
08.04.2020 Середа 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Іноземна мова (Пр) ст. викладач Бондар-Фурса О.С.
4 12:30-13:50 Іноземна мова (Пр) ст. викладач Бондар-Фурса О.С.
5 14:00-15:20 Іноземна мова (Пр) ст. викладач Бондар-Фурса О.С.
6 15:30-16:50 Іноземна мова (Пр) ст. викладач Бондар-Фурса О.С.
7 17:00-18:20  
09.04.2020 Четвер 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Фінанси, гроші та кредит (Сем) ст. викладач Качан Г.М.
4 12:30-13:50 Фінанси, гроші та кредит (Сем) ст. викладач Качан Г.М.
5 14:00-15:20 Фінанси, гроші та кредит (Сем) ст. викладач Качан Г.М.
6 15:30-16:50 Економетрія (Зал) доцент Процак Л.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
10.04.2020 П`ятниця 1 08:00-09:20  
4 12:30-13:50 Ситеми технологій (Зал) ст. викладач Чижевська О.М.
5 14:00-15:20 Геополітика (Л) ст. викладач Єльнікова М.М.
6 15:30-16:50 Геополітика (Сем) ст. викладач Єльнікова М.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
11.04.2020 Субота 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Геополітика (Сем) ст. викладач Єльнікова М.М. ауд.31 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Геополітика (Сем) ст. викладач Єльнікова М.М.
5 14:00-15:20 Геополітика (Сем) ст. викладач Єльнікова М.М.
6 15:30-16:50 Геополітика (Сем) ст. викладач Єльнікова М.М.
7 17:00-18:20  
13.04.2020 Понеділок 1 08:00-09:20  
2 09:30-10:50 Геополітика (Зал) ст. викладач Єльнікова М.М. ауд.310 (Саратовска, 20)
3 11:00-12:20  
4 12:30-13:50  

33МОз

Дата День пара Час 33МОз
06.04.2020 Понеділок 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Теорія прийняття рішень (Л) доц. Сташкевич О.О.ауд.31 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Теорія прийняття рішень (Л) доц. Сташкевич О.О.. ауд.31 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Теорія прийняття рішень (Л) ст. викладач Чижевська О.М. ауд.31 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Бухгалтерський облік (Л) викладач Ілюхіна В.В. ауд.31 (Саратовска, 20)
07.04.2020 Вівторок 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Зовнішньоекономічна діяльність підприємства (Л) доц. Сташкевич О.О. ауд.33 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Зовнішньоекономічна діяльність підприємства (Сем) доц. Сташкевич О.О.ауд.33 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Зовнішньоекономічна діяльність підприємства (Сем) доц. Сташкевич О.О. ауд.33 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
08.04.2020 Середа 2 09:30-10:50 Теорія прийняття рішень (Л)доц. Сташкевич О.О. ауд.305 (Саратовска, 20)
3 11:00-12:20 Теорія прийняття рішень (Сем) доц. Сташкевич О.О. ауд.31 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Теорія прийняття рішень (Сем) доц. Сташкевич О.О. ауд.31 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Облік і аудит (Л) викладач Ілюхіна В.В. ауд.31 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
09.04.2020 Четвер 3 11:00-12:20 Бухгалтерський облік (Сем) викладач Ілюхіна В.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Бухгалтерський облік (Сем) викладач Ілюхіна В.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20  
10.04.2020 П`ятниця 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Теорія економічного аналізу (Л) викладач Ілюхіна В.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Теорія економічного аналізу (Л) викладач Ілюхіна В.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Теорія економічного аналізу (Л) викладач Ілюхіна В.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
11.04.2020 Субота 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Теорія економічного аналізу (Сем) викладач Ілюхіна В.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Теорія економічного аналізу (Сем) викладач Ілюхіна В.В. ауд.31 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Теорія економічного аналізу (Сем) викладач Ілюхіна В.В. ауд.31 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Теорія економічного аналізу (Сем) викладач Ілюхіна В.В. ауд.31 (Саратовска, 20)
13.04.2020 Понеділок 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Теорія прийняття рішень (Сем) доц. Сташкевич О.О.ауд.33 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Теорія прийняття рішень (Сем) доц. Сташкевич О.О.ауд.33 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Теорія прийняття рішень (Сем) доц. Сташкевич О.О. ауд.33 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Теорія економічного аналізу (Зал) викладач Ілюхіна В.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
14.04.2020 Вівторок 4 12:30-13:50 Облік і аудит (Сем) викладач Манжула Є.В. ауд.31 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Облік і аудит (Сем) викладач Манжула Є.В. ауд.31 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
15.04.2020 Середа 1 08:00-09:20  
2 09:30-10:50  
3 11:00-12:20 Управління персоналом (Л) ст. викладач Єльнікова М.М. ауд.33 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Управління персоналом (Л) ст. викладач Єльнікова М.М. ауд.33 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Управління персоналом (Сем) ст. викладач Єльнікова М.М. ауд.33 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
16.04.2020 Четвер 1 08:00-09:20  
5 14:00-15:20 Операційний менеджмент (Л) ст. викладач Качан Г.М. ауд.305 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Операційний менеджмент (Сем) ст. викладач Качан Г.М. ауд.305 (Саратовска, 20)
17.04.2020 П`ятниця 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Логістика (Л) ст. викладач Єльнікова М.М. ауд.305 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Логістика (Сем) ст. викладач Єльнікова М.М. ауд.305 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Логістика (Сем) ст. викладач Єльнікова М.М. ауд.305 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
20.04.2020 Понеділок 4 12:30-13:50 Основи теорії систем і системний аналіз (Л) професор Туленков М.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Аналітична діяльність (Сем) доцент Чепуренко Я.О. ауд.33 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
21.04.2020 Вівторок 3 11:00-12:20 Логістика (Зал) ст. викладач Єльнікова М.М. ауд.31 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Основи теорії систем і системний аналіз (Сем) професор Туленков М.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Основи теорії систем і системний аналіз (Сем) професор Туленков М.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
22.04.2020 Середа 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Стратегічне управління (Л) доцент Мельник В.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Стратегічне управління (Сем) доцент Мельник В.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Аналітична діяльність (Л) доцент Чепуренко Я.О. ауд.305 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
23.04.2020 Четвер 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Архітектура та інженерінг бізнес-систем (Л) 33МОзім  професор Слєпцов А.І. ауд.305 (Саратовска, 20) 
Психологія громадського розвитку особистості (Л) 33МОзуго  доцент Лукашевич О.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Архітектура та інженерінг бізнес-систем (Л) 33МОзім  професор Слєпцов А.І. ауд.305 (Саратовска, 20) 
Психологія громадського розвитку особистості (Л) 33МОзуго  доцент Лукашевич О.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Організація праці менеджера (Л) 33МОзуп  доцент Авєріна О.І. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Організація праці менеджера (Л) 33МОзуп  доцент Авєріна О.І. ауд.306 (Саратовска, 20)
24.04.2020 П`ятниця 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Архітектура та інженерінг бізнес-систем (Сем) 33МОзім  професор Слєпцов А.І. ауд.305 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Психологія громадського розвитку особистості (Сем) 33МОзуго  доцент Лукашевич О.М. ауд.305 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Організація праці менеджера (Сем) 33МОзуп  доцент Авєріна О.І. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  

43МОз

Дата День пара Час 43МОз
30.03.2020 Понеділок 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Саморегуляція соціальних систем (Л) професор Крохмаль Н.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Саморегуляція соціальних систем (Л) професор Крохмаль Н.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Безпека життєдіяльності (Л) професор Шмалєй С.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Безпека життєдіяльності (Л) професор Шмалєй С.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
31.03.2020 Вівторок 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Інформаційна безпека (Л) 43МОзІМ доц. Сташкевич О.О.ауд.306 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Інформаційна безпека (Л) 43МОзІМ доц. Сташкевич О.О. ауд.306 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Інформаційна безпека (Сем) 43МОзІМ  доц. Сташкевич О.О. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
01.04.2020 Середа 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Безпека життєдіяльності (Сем) професор Шмалєй С.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Безпека життєдіяльності (Сем) професор Шмалєй С.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Безпека життєдіяльності (Зал) професор Шмалєй С.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
02.04.2020 Четвер 4 12:30-13:50 Теорія прийняття рішень (Л) доц. Сташкевич О.О.ауд.305 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Теорія прийняття рішень (Л) доц. Сташкевич О.О. ауд.305 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
03.04.2020 П`ятниця 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Саморегуляція соціальних систем (Сем) професор Крохмаль Н.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Саморегуляція соціальних систем (Сем) професор Крохмаль Н.В. ауд.31 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Управління інноваціями (Л) доц. Сташкевич О.О. ауд.31 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Управління інноваціями (Л) доц. Сташкевич О.О.ауд.31 (Саратовска, 20)
04.04.2020 Субота 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Комунікативний менеджмент (Л) 43МОзУП  доцент Лукашевич О.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Комунікативний менеджмент (Л) 43МОзУП  доцент Лукашевич О.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Комунікативний менеджмент (Л) 43МОзУП  доцент Лукашевич О.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
06.04.2020 Понеділок 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Основи теорії систем і системний аналіз (Л) професор Туленков М.В.
4 12:30-13:50 Основи теорії систем і системний аналіз (Л) професор Туленков М.В. ауд.5.17 (Центр.корп.)
5 14:00-15:20 Комунікативний менеджмент (Сем) 43МОзУП  доцент Лукашевич О.М. ауд.5.17 (Центр.корп.)
6 15:30-16:50 Комунікативний менеджмент (Сем) 43МОзУП  доцент Лукашевич О.М. ауд.5.17 (Центр.корп.)
07.04.2020 Вівторок 1 08:00-09:20  
2 09:30-10:50 Кадровий консалтінг і аудит (Л) 43МОзУП  професор Жижко Т.А. ауд.310 (Саратовска, 20)
3 11:00-12:20 Кадровий консалтінг і аудит (Л) 43МОзУП  професор Жижко Т.А.
4 12:30-13:50  
08.04.2020 Середа 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Архітектура та інженерінг бізнес систем (Л) 43МОзІМ  професор Слєпцов А.І.
4 12:30-13:50 Архітектура та інженерінг бізнес систем (Л) 43МОзІМ  професор Слєпцов А.І.
5 14:00-15:20 Архітектура та інженерінг бізнес систем (Сем) 43МОзІМ  професор Слєпцов А.І.
6 15:30-16:50  
09.04.2020 Четвер 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Теорія прийняття рішень (Сем)доц. Сташкевич О.О.
4 12:30-13:50 Теорія прийняття рішень (Сем) доц. Сташкевич О.О.
5 14:00-15:20 Архітектура та інженерінг бізнес систем (Зал) 43МОзІМ  професор Слєпцов А.І.
6 15:30-16:50  
10.04.2020 П`ятниця 1 08:00-09:20  
4 12:30-13:50 Основи теорії систем і системний аналіз (Сем) професор Туленков М.В.
5 14:00-15:20 Основи теорії систем і системний аналіз (Сем) професор Туленков М.В.
6 15:30-16:50  
11.04.2020 Субота 3 11:00-12:20 Інформаційний бізнес (Л) 43МОзІМ  професор Бех Ю.В.
4 12:30-13:50 Інформаційний бізнес (Л) 43МОзІМ  професор Бех Ю.В.
5 14:00-15:20 Інформаційний бізнес (Л) 43МОзІМ  професор Бех Ю.В. ауд.5.17 (Центр.корп.)
6 15:30-16:50  
13.04.2020 Понеділок 3 11:00-12:20 Комунікативний менеджмент (Сем) 43МОзУП  доцент Лукашевич О.М.
4 12:30-13:50 Комунікативний менеджмент (Сем) 43МОзУП  доцент Лукашевич О.М.
5 14:00-15:20 Комунікативний менеджмент (Сем) 43МОзУП  доцент Лукашевич О.М.
6 15:30-16:50 Фізіологія і психологія праці (Л) 43МОзУП  доцент Стельмахівська В.П. ауд.310 (Саратовска, 20)
14.04.2020 Вівторок 4 12:30-13:50 Кадровий консалтінг і аудит (Сем) 43МОзУП  професор Жижко Т.А.
5 14:00-15:20 Кадровий консалтінг і аудит (Сем) 43МОзУП  професор Жижко Т.А.
6 15:30-16:50 Кадровий консалтінг і аудит (Сем) 43МОзУП  професор Жижко Т.А.
15.04.2020 Середа 3 11:00-12:20 Управління інноваціями (Сем) доц. Сташкевич О.О.ауд.31 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Управління інноваціями (Зал) доц. Сташкевич О.О.ауд.5.17 (Центр.корп.)
5 14:00-15:20 Інформаційний бізнес (Сем) 43МОзІМ  професор Бех Ю.В.
6 15:30-16:50 Інформаційний бізнес (Сем) 43МОзІМ  професор Бех Ю.В.
16.04.2020 Четвер 1 08:00-09:20  
5 14:00-15:20 Фізіологія і психологія праці (Сем) 43МОзУП  доцент Стельмахівська В.П. ауд.310 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Фізіологія і психологія праці (Сем) 43МОзУП  доцент Стельмахівська В.П. ауд.310 (Саратовска, 20)
17.04.2020 П`ятниця 3 11:00-12:20 Інформаційний бізнес (Сем) 43МОзІМ  професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Інформаційний бізнес (Сем) 43МОзІМ  професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Інформаційний бізнес (Сем) 43МОзІМ  професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Фізіологія і психологія праці (Зал) 43МОзУП  доцент Стельмахівська В.П. ауд.306 (Саратовска, 20)

10ММОз

Дата День пара Час 10ММОз
06.04.2020 Понеділок 1 08:00-09:20  
4 12:30-13:50 Проектування організацій (Л) професор Бех Ю.В.
5 14:00-15:20 Проектування організацій (Л) професор Бех Ю.В.
6 15:30-16:50 Видовий та галузевий менеджмент (Л) доцент Курган-Баковєєва Я.М. ауд.310 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20 Видовий та галузевий менеджмент (Л) доцент Курган-Баковєєва Я.М. ауд.310 (Саратовска, 20)
07.04.2020 Вівторок 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Філософія освіти (Л) професор Герасимова Е.М. ауд.310 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Філософія освіти (Л) професор Герасимова Е.М. ауд.31 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Видовий та галузевий менеджмент (Пр) доцент Курган-Баковєєва Я.М. ауд.31 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Видовий та галузевий менеджмент (Пр) доцент Курган-Баковєєва Я.М. ауд.31 (Саратовска, 20)
08.04.2020 Середа 1 08:00-09:20  
4 12:30-13:50 Методологія наукових досліджень (Зал) професор Бех Ю.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Математика в управлінні (Л) доцент Процак Л.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Математика в управлінні (Л) доцент Процак Л.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20 Математика в управлінні (Л) доцент Процак Л.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
09.04.2020 Четвер 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Кадровий менеджмент (Л) професор Жижко Т.А.
4 12:30-13:50 Кадровий менеджмент (Пр) професор Жижко Т.А.
5 14:00-15:20 Кадровий менеджмент (Пр) професор Жижко Т.А.
6 15:30-16:50 Видовий та галузевий менеджмент (Зал) доцент Курган-Баковєєва Я.М. ауд.305 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
10.04.2020 П`ятниця 5 14:00-15:20 Філософія освіти (Сем) професор Герасимова Е.М. ауд.31 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Філософія освіти (Сем) професор Герасимова Е.М. ауд.31 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
11.04.2020 Субота 3 11:00-12:20 Математика в управлінні (Пр) доцент Процак Л.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Математика в управлінні (Пр) доцент Процак Л.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Математика в управлінні (Пр) доцент Процак Л.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Математика в управлінні (Пр) доцент Процак Л.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
13.04.2020 Понеділок 1 08:00-09:20  
4 12:30-13:50 Проектування організацій (Пр) професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Проектування організацій (Пр) професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  
7 17:00-18:20  
14.04.2020 Вівторок 3 11:00-12:20 Педагогіка та психологія вищої школи (Л) професор Булда А.А. ауд.33 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Педагогіка та психологія вищої школи (Л) професор Булда А.А.
5 14:00-15:20  
15.04.2020 Середа 1 08:00-09:20  
4 12:30-13:50 Педагогіка та психологія вищої школи (Сем) доцент Аніщенко Н.В. ауд.31 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Педагогіка та психологія вищої школи (Сем) доцент Аніщенко Н.В. ауд.31 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  

11ММОз

Дата День пара Час 11ММОз
06.04.2020 Понеділок 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Керівник навчального закладу (Л) 11ММОзУОЗ  професор Крохмаль Н.В. ауд.306 (Саратовска, 20) 
Планування та прогнозування в управлінні персоналом (Л) 11ММОзУПС  ст. викладач Мирошниченко С.А. ауд.310 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Керівник навчального закладу (Л) 11ММОзУОЗ  професор Крохмаль Н.В. ауд.306 (Саратовска, 20) 
Планування та прогнозування в управлінні персоналом (Л) 11ММОзУПС  ст. викладач Мирошниченко С.А. ауд.310 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Керівник навчального закладу (Л) 11ММОзУОЗ  професор Крохмаль Н.В. ауд.306 (Саратовска, 20) 
Планування та прогнозування в управлінні персоналом (Л) 11ММОзУПС  ст. викладач Мирошниченко С.А. ауд.310 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Науковий семінар з проектування організацій (Сем) професор Бех Ю.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20 Науковий семінар з проектування організацій (Сем) професор Бех Ю.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
07.04.2020 Вівторок 1 08:00-09:20  
2 09:30-10:50 Методологія наукового дослідження (Л) професор Бех Ю.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
3 11:00-12:20 Методологія наукового дослідження (Л) професор Бех Ю.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Освітня політика (Л) ст. викладач Макаренко С.О. ауд.306 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Освітня політика (Л) ст. викладач Макаренко С.О. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Освітня політика (Л) ст. викладач Макаренко С.О. ауд.306 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
08.04.2020 Середа 1 08:00-09:20  
2 09:30-10:50 Кадровий менеджмент (Л) професор Жижко Т.А. ауд.310 (Саратовска, 20)
3 11:00-12:20 Кадровий менеджмент (Л) професор Жижко Т.А. ауд.310 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Кадровий менеджмент (Л) професор Жижко Т.А. ауд.310 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20  
09.04.2020 Четвер 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Керівник навчального закладу (Пр) 11ММОзУОЗ  професор Крохмаль Н.В. ауд.306 (Саратовска, 20) 
Планування та прогнозування в управлінні персоналом (Пр) 11ММОзУПС  ст. викладач Мирошниченко С.А. ауд.33 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Керівник навчального закладу (Пр) 11ММОзУОЗ  професор Крохмаль Н.В. ауд.306 (Саратовска, 20) 
Планування та прогнозування в управлінні персоналом (Пр) 11ММОзУПС  ст. викладач Мирошниченко С.А. ауд.33 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Керівник навчального закладу (Пр) 11ММОзУОЗ  професор Крохмаль Н.В. ауд.306 (Саратовска, 20) 
Планування та прогнозування в управлінні персоналом (Пр) 11ММОзУПС  ст. викладач Мирошниченко С.А. ауд.33 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Методологія наукового дослідження (Сем) професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20 Методологія наукового дослідження (Сем) професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
10.04.2020 П`ятниця 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Освітня політика (Сем) професор Отрешко В.С. ауд.310 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Освітня політика (Сем) професор Отрешко В.С. ауд.310 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Освітня політика (Сем) професор Отрешко В.С. ауд.310 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Планування та прогнозування в управлінні персоналом (Зал) 11ММОзУПС  ст. викладач Мирошниченко С.А. ауд.310 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
11.04.2020 Субота 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Мотивація та оцінка персоналу (Л) 11ММОзУПС  доцент Рябека О.Г. ауд.306 (Саратовска, 20) 
Техніка управлінської діяльності (Л) 11ММОзУОЗ  професор Крохмаль Н.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Мотивація та оцінка персоналу (Л) 11ММОзУПС  доцент Рябека О.Г. ауд.306 (Саратовска, 20) 
Техніка управлінської діяльності (Л) 11ММОзУОЗ  професор Крохмаль Н.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Мотивація та оцінка персоналу (Л) 11ММОзУПС  доцент Рябека О.Г. ауд.306 (Саратовска, 20) 
Техніка управлінської діяльності (Л) 11ММОзУОЗ  професор Крохмаль Н.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Методологія наукового дослідження (Зал) професор Бех Ю.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
12.04.2020 Неділя 1 08:00-09:20  
3 11:00-12:20 Науковий семінар з проектування організацій (Сем) професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
4 12:30-13:50 Науковий семінар з проектування організацій (Сем) професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Науковий семінар з проектування організацій (Сем) професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Науковий семінар з проектування організацій (Сем) професор Бех Ю.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
13.04.2020 Понеділок 1 08:00-09:20  
4 12:30-13:50 Кадровий менеджмент (Сем) професор Жижко Т.А. ауд.306 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Кадровий менеджмент (Сем) професор Жижко Т.А. ауд.306 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Кадровий менеджмент (Сем) професор Жижко Т.А. ауд.306 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20 Науковий семінар з проектування організацій (Зал) професор Бех Ю.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
14.04.2020 Вівторок 1 08:00-09:20  
4 12:30-13:50 Мотивація та оцінка персоналу (Пр) 11ММОзУПС  доцент Рябека О.Г. ауд.310 (Саратовска, 20) 
Техніка управлінської діяльності (Пр) 11ММОзУОЗ  професор Крохмаль Н.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
5 14:00-15:20 Мотивація та оцінка персоналу (Пр) 11ММОзУПС  доцент Рябека О.Г. ауд.310 (Саратовска, 20) 
Техніка управлінської діяльності (Пр) 11ММОзУОЗ  професор Крохмаль Н.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50 Мотивація та оцінка персоналу (Пр) 11ММОзУПС  доцент Рябека О.Г. ауд.310 (Саратовска, 20) 
Техніка управлінської діяльності (Пр) 11ММОзУОЗ  професор Крохмаль Н.В. ауд.33 (Саратовска, 20)
7 17:00-18:20  
15.04.2020 Середа 1 08:00-09:20  
5 14:00-15:20 Техніка управлінської діяльності (Зал) 11ММОзУОЗ  професор Крохмаль Н.В. ауд.310 (Саратовска, 20)
6 15:30-16:50  

Розклад занять заочної форми навчання січень 2020

13МОз

Дата Час Шифр групи
    13МОз (20.01-29.01)
20.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Українська мова(за професійним спрямуванням) екзамен

Виноградова Ю.Б.

Тургенівська 8/14

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

Статистика

ст.викл.Соколовська І.С.

ЦК к.453

15.30-16.50
17.00-18.20
21.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Теорія організації

проф.Крохмаль Н.В.

ауд.305

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20  
15.30-16.50

Історія української державності

Донік О.М.

17.00-18.20
22.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Математика в управлінні

доц.Процак Л.В.

ауд.306

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

УПС

Ринок праці

доц.Сташкевич О.О.

 ауд.305

15.30-16.50
23.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Теорія особистості

проф.Бех В.П.

ауд.305

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

Теорія організації

екзамен

проф.Крохмаль Н.В.

ауд.305

15.30-16.50
17.00-18.20
24.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Аналітична діяльність

доц.Чепуренко Я.О.

 ЦК

11.00-12.20

ІМ

Інформаційні ресурси організації доц.Чепуренко Я.О. ЦК

УПС

Фізіологія і психологія праці

залік

ст.в.Стельмахівська В.П. Тургенівська 8/14

12.30-13.50
14.00-15.20

Іноземна мова

Бондар-Фурса О.С

Тургенівська 8/14

15.30-16.50
17.00-18.20
25.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Економіка для менеджерів

Качан Г.М.

ЦК

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20
26.01.20 08.00-09.20

ІМ Інформаційні системи і технології в організації

Кухар Л.О. ЦК

09.30-10.50
11.00-12.20

УПС

Психологія управління

доц. Лукашевич О.О.

ІМ Інформаційні системи і технології в організації залік

Кухар Л.О. цк

12.30-13.50
14.00-15.20  
27.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

ІМ

Теорія інформації та комунікації залік

доц.Чепуренко Я.О.

 ЦК

УПС

Психологія управління

доц. Лукашевич О.М.

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20  
15.30-16.50  
28.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Статистика

залік

ст.викл.Соколовська І.С.

ЦК ауд.453

11.00-12.20
12.30-13.50

Українська культура

екзамен

проф.Добродум О.В.

ауд.31

14.00-15.20
15.30-16.50
29.01.20 08.00-09.20

Загальна теорія управління

 залік

Бех Ю.В.

ауд.305

09.30-10.50
11.00-12.20
12.30-13.50

Теорія особистості

екзамен

проф.Бех В.П.

ауд.310

14.00-15.20
15.30-16.50
30.01.20 09.30-10.50  
11.00-12.20  
14.00-15.20  
15.30-16.50  
   
31.01.20 09.30-10.50  
11.00-12.20  
12.30-13.50  
14.00-15.20  

23МОз

 

Дата Час Шифр групи
    23МОз(20.01-03.02)
20.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Психологія

залік

доц. Алєксєєва Ю.А.

ауд.31

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20
15.30-16.50
17.00-18.20  
21.01.20 08.00-09.20

Фінанси, гроші та кредит

Качан Г.М.

ЦК

09.30-10.50
11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

Менеджмент

проф.Жижко Т.А.

ЦК

15.30-16.50
17.00-18.20  
22.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Етика бізнесу

Коннов О.Ф.

Тургенівська 8/14 к.2.19

11.00-12.20
12.30-13.50

Естетика

Коннов О.Ф.

Тургенівська 8/14 к.2.19

14.00-15.20
15.30-16.50  
23.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50  
11.00-12.20

Нормування праці

Рябека О.Г.

к.211

12.30-13.50
14.00-15.20
15.30-16.50
17.00-18.20  
24.01.20 08.00-09.20

Іноземна мова

Бондар-Фурса О.С.

Тургенівська 8/14

09.30-10.50
11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

Сучасні інформаційні технології

Федоренко І.В.

Тургенівська 8/14 к.2.17

15.30-16.50  
17.00-18.20  
25.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Іноземна мова

Бондар-Фурса О.С.

Тургенівська 8/14

11.00-12.20  
12.30-13.50  
14.00-15.20  
26.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Естетика

Коннов О.Ф.

Тургенівська 8/14 к.2.19

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20  
27.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Нормування праці

Рябека О.Г.

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20
15.30-16.50  
28.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Філософія

екзамен

доц.Остапчук Г.О.

ауд.306

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20
15.30-16.50  
29.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Етика бізнесу

залік

Коннов О.Ф.

Тургенівська 8/14 к.2.19

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20  
15.30-16.50  
30.01.20 09.30-10.50

Нормування праці

екзамен

Рябека О.Г.

ауд.305

11.00-12.20
14.00-15.20

Сучасні інформаційні технології

екзамен

Федоренко І.В.

Тургенівська 8/14 к.2.17

15.30-16.50
 
31.01.20 09.30-10.50

Міжнародні економічні відносини

залік

доц.Сташкевич О.О.

ауд.310

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

33МОз

 

Дата Час Шифр групи
    33МОз
20.01.20 09.30-10.50

Адміністративний менеджмент

доц.Єльнікова М.М. ауд.310

11.00-12.20
12.30-13.50

Основи демократії та права людини

доц.Єльнікова М.М. ауд.310

14.00-15.20
21.01.20 08.00-09.20

Основи демократії та права людини

доц.Єльнікова М.М.

ауд.310

09.30-10.50
11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20
22.01.20 09.30-10.50

Адміністративний менеджмент

залік

доц.Єльнікова М.М. ауд.33

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

Маркетинг

доц.Авєріна О.І.

ауд.33

 
 
23.01.20 09.30-10.50

Маркетинг

екзамен

доц.Авєріна О.І.

ауд.33

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20  
24.01.20 09.30-10.50  
11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20  
15.30-16.50  
25.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Логістика

доц.Єльнікова М.М. ауд.310

11.00-12.20
12.30-13.50

Основи демократії та права людини

залік

доц.Єльнікова М.М. ауд.310

14.00-15.20
26.01.20 09.30-10.50

УГО Правове регулювання діяльності громадських організацій

доц.Єльнікова М.М. ауд.305

УПС

Комунікативний менеджмент

доц.Лукашевич О.М.

ауд.310

11.00-12.20
12.30-13.50  
14.00-15.20  
27.01.20 09.30-10.50

Самоменеджмент

доц.Курган-Баковеєва Я.М.

ауд.306

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20
28.01.20 09.30-10.50

УГО

Правове регулювання діяльності громадських організацій екзамен

доц.Єльнікова М.М. ауд.310

УПС

Комунікативний менеджмент

екзамен

доц.Лукашевич О.М.

ауд.305

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20
29.01.20 09.30-10.50  
11.00-12.20

Самоменеджмент

залік

доц.Курган-Баковеєва Я.М. ауд.306

12.30-13.50  
14.00-15.20  
15.30-16.50  
30.01.20 09.30-10.50  
11.00-12.20  
12.30-13.50  
14.00-15.20

Теорія економаналізу

викл.Ілюхіна В.В.

ауд.305

15.30-16.50
31.01.20 09.30-10.50  
11.00-12.20

Економіка і фінанси підприємства викл.Манжула Є.В.

ауд.305

12.30-13.50
14.00-15.20
15.30-16.50
01.02.20 09.30-10.50

Контролінг

доц. Сташкевич О.О.

ауд.310

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20
15.30-16.50
02.02.20 09.30-10.50

Контролінг

залік

доц. Сташкевич О.О.

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20
03.02.20 09.30-10.50

Теорія прийняття рішень доц.Сташкевич О.О.

ауд.310

11.00-12.20
12.30-13.50

Облік і аудит

викл.Манжула Є.В. ауд.305

14.00-15.20
04.02.20 08.00-09.20  
09.30-10.50
11.00-12.20  
12.30-13.50  
14.00-15.20  
15.30-16.50

ІМ

Бази даних та бази знань

екзамен

Кухар Л.О. ЦК

17.00-18.20
18.30-19.50
05.02.20 09.30-10.50  
11.00-12.20
12.30-13.50  
14.00-15.20  
17.00-18.20  
18.30-19.50  
06.02.20 09.30-10.50  
11.00-12.20  
12.30-13.50  
14.00-15.20

ІМ

Бази даних та бази знань

екзамен

Кухар Л.О. ЦК

15.30-16.50
07.02.20 09.30-10.50

Бухгалтерський облік

викл.Манжула Є.В.

Тургенівська 8/14

11.00-12.20
12.30-13.50

Економіка і фінанси підприємства

екзамен

викл.Манжула Є.В.

Тургенівська 8/14

14.00-15.20
08.02.20 09.30-10.50

Зовнішньоекономічна діяльність підприємств

доц.Сташкевич О.О.

ауд.310

11.00-12.20
12.30-13.50

Теорія прийняття рішень

доц.Сташкевич О.О.

ауд.310

43МОз

 

Дата Час  
    43МОз (20.01-08.02)
20.01.20 09.30-10.50

Операційний менеджмент

залік

Качан Г.М. цк

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20  
21.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Управління інноваціями

доц.Сташкевич О.О.

ауд.306

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20  
22.01.20 09.30-10.50

Контролінг

залік

доц.Сташкевич О.О. ауд.305

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

ІМ

Інформаційна безпека

доц.Сташкевич О.О. ауд.305

 
 
23.01.20 09.30-10.50

Основи демократії та права людини

залік

 доц.Єльнікова М.М. ауд.31

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20  
24.01.20 09.30-10.50

Управління персоналом

 екзамен

доц.Єльнікова М.М. ауд.305

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

Теорія прийняття рішень

доц.Сташкевич О.О. ауд.305

15.30-16.50
25.01.20 08.00-09.20

ІМ

Архітектура та інженерінг бізнес систем проф.Слєпцов А.І.

09.30-10.50
11.00-12.20
12.30-13.50  
14.00-15.20  
26.01.20 09.30-10.50  
11.00-12.20  
12.30-13.50  
14.00-15.20  
27.01.20 09.30-10.50

Саморегуляція соціальних систем

проф.Крохмаль Н.В. ауд.305

11.00-12.20
12.30-13.50  
14.00-15.20  
28.01.20 09.30-10.50

УПС

Комунікативний менеджмент

доц.Лукашевич О.М. ауд.305

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20  
29.01.20 09.30-10.50

Організація виробництва

ст. викл.Седляр Д.О.

ауд.31

11.00-12.20
12.30-13.50

ІМ

Інформаційний бізнес

проф.Бех Ю.В. к.211

14.00-15.20
15.30-16.50
30.01.20 09.30-10.50

Аналітична діяльність в управлінні

доц.Чепуренко Я.О. ЦК

11.00-12.20
12.30-13.50

Інформаційний менеджмент

залік

 доц.Чепуренко Я.О. ЦК

14.00-15.20
15.30-16.50
31.01.20 09.30-10.50

Аналітична діяльність в управлінні

екзамен

доц.Чепуренко Я.О.ЦК

11.00-12.20
12.30-13.50

УПС

Кадровий консалтинг і аудит

проф.Жижко Т.А.

ЦК

14.00-15.20
15.30-16.50
01.02.20 09.30-10.50  
11.00-12.20  
12.30-13.50  
14.00-15.20  
15.30-16.50  
02.02.20 09.30-10.50  
11.00-12.20  
12.30-13.50  
14.00-15.20  
03.02.20 09.30-10.50

Основи теорії систем і системний аналіз

Туленков М.В.

ауд.306

11.00-12.20
12.30-13.50  
14.00-15.20  
04.02.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

УПС

Фізіологія і психологія праці

ст.викл.Стельмахівська В.П. Тургенівська 8/14

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20  
15.30-16.50  
17.00-18.20  
18.30-19.50  
05.02.20 09.30-10.50  
11.00-12.20  
12.30-13.50  
14.00-15.20

Інформаційні системи в менеджменті

залік

Кухар Л.О. ЦК

17.00-18.20
18.30-19.50
06.02.20 09.30-10.50

Безпека життєдіяльності

проф.Шмалєй С.В. ауд.306

11.00-12.20
12.30-13.50  
14.00-15.20  
15.30-16.50  
07.02.20 09.30-10.50

Організація виробництва

екзамен

ст. викл.Седляр Д.О.

ауд.305

11.00-12.20
12.30-13.50  
14.00-15.20  
08.02.20 09.30-10.50  
11.00-12.20  
12.30-13.50  

10ММОз

 

Дата Час Шифр групи
    10ММОз (20.01-29.01)
20.01.20 08.00-09.20

Філософія освіти

екзамен

проф.Герасимова Е.М. ауд.306

09.30-10.50
11.00-12.20  
12.30-13.50

Педагогіка та психологія вш

залік

Булда А.А.

Тургенівська 8/14

14.00-15.20
15.30-16.20
21.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50  
11.00-12.20

Кадровий менеджмент

проф.Жижко Т.А.

ЦК

12.30-13.50
14.00-15.20

Освітня політика

Гомілко О.Є.

15.30-16.50
17.00-18.20
22.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Теорія фірми та оцінка бізнесу

проф.Бех В.П.

ауд.310

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20
15.30-16.50

Менеджмент організацій

Слєпцов А.І.

ауд.310

17.00-18.20
23.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Математика в управлінні

доц.Процак Л.В.

ауд.306

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20  
24.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Методологія наукових досліджень

проф.Бех Ю.В.

ауд.306

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

Проектування організацій

проф.Бех Ю.В.

15.30-16.50
17.00-18.20  
18.30-19.50  
     
25.01.20 09.30-10.50  
11.00-12.20

Освітня політика

Гомілко О.Є.

ЦК

12.30-13.50
14.00-15.20  
15.30-16.50  
17.00-18.20  
26.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50  
11.00-12.20

Самоменеджмент

екзамен

доц.Лукашевич О.М.

ауд.310

12.30-13.50
14.00-15.20
15.30-16.50  
27.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Методологія наукових досліджень

проф.Бех Ю.В.

ауд.310

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

Менеджмент організацій

 екзамен

 проф. Слєпцов А.І. ауд.305

15.30-16.50  
17.00-18.20  
28.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Економіка для менеджерів

екзамен

Качан Г.М.

ЦК

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20
15.30-16.50
29.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Теорія фірми та оцінка бізнесу

.залік

 проф.Бех В.П ауд.310

11.00-12.20
12.30-13.50

Видовий та галузевий менеджмент

доц.Курган-Баковеєва Я.М. ауд.31

14.00-15.20
15.30-16.50  
17.00-18.20  

11ММОз

 

Дата Час Шифр групи
    11МОз(20.01-29.01)
20.01.20 08.00-09.20

Філософія освіти

проф.Герасимова Е.М.

ауд.306

09.30-10.50
11.00-12.20

УПС

Стратегічне управління людськими ресурсами

доц.Мельник В.В.

ауд.306

12.30-13.50
14.00-15.20
15.30-16.20  
21.01.20 08.00-09.20

Менеджмент організацій

проф. Слєпцов А.І.

ауд.33

09.30-10.50
11.00-12.20

УПС

Стратегічне управління людськими ресурсами

 залік

доц.Мельник В.В. ауд.31

12.30-13.50
14.00-15.20
15.30-16.50

Філософія освіти

проф.Герасимова Е.М.

ауд.306

17.00-18.20
22.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Аналітична діяльність в управлінні

доц.Чепуренко Я.О.

ЦК

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20
15.30-16.50

УОЗ

Інформаційні технології в освіті

Кухар Л.О.

цк

17.00-18.20
23.01.20 08.00-09.20
09.30-10.50  
11.00-12.20

Креативне мислення

залік

Лукашевич О.М.

ауд.310

12.30-13.50
14.00-15.20
24.01.20 08.00-09.20

Філософія освіти

проф.Герасимова Е.М.

 екзамен

ЦК

09.30-10.50
11.00-12.20
12.30-13.50

Кадровий менеджмент

проф.Жижко Т.А.

цк

14.00-15.20
15.30-16.50
17.00-18.20

УОЗ

Інформаційні технології в освіті

Кухар Л.О.

 залік

18.30-19.50
     
25.01.20 09.30-10.50

УПС

Мотивація та оцінка персоналу

Рябека О.Г.

УОЗ

Керівник навчального закладу

проф.Крохмаль Н.В.

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

Педагогіка та психологія вш

доц.Задорожня О.М.

ауд.306

15.30-16.50
17.00-18.20
26.01.20 08.00-09.20

Теорія прийняття рішень

екзамен

доц. Сташкевич О.О.

ауд.306

09.30-10.50
11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20
15.30-16.50
27.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Методологія наукових досліджень

проф.Бех Ю.В. ауд.310

11.00-12.20
12.30-13.50

Менеджмент організацій

екзамен

проф. Слєпцов А.І.

 ауд.305

14.00-15.20
15.30-16.50
17.00-18.20
28.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

Аналітична діяльність в управлінні

екзамен

доц.Чепуренко Я.О. ЦК

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

Кадровий менеджмент

проф.Жижко Т.А.

ЦК

15.30-16.50
29.01.20 08.00-09.20  
09.30-10.50

УПС

Мотивація та оцінка персоналу

Рябека О.Г.ауд.33

УОЗ

Керівник навчального закладу

проф.Крохмаль Н.В.

ауд.211

11.00-12.20
12.30-13.50
14.00-15.20

Педагогіка та психологія вш (залік)

доц.Задорожня О.М.

ауд.305

15.30-16.50
17.00-18.20
Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish

Важливо!

pMwlb4CDC7Y

nW9niLV6zQ4

lxQOV9DsUsw

big 12344 oboi svezhij volnistyj fon

pTUIwidXug4

СА

уп

1 Doc2 1

ЦДО

ODRAR10

Всього відвідувань

4083483
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
4181
5322
14486
36452
139998
3674436
4083483

Your IP: 18.215.33.158
Server Time: 2020-10-28 19:23:55

Хто на сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер
2007-2020