dzvin

facebook

youtube

Розклад

Розклад 19.10-23.10.2020

Розклад занять для студентів денної форми навчання з 19 жовтня по 23 жовтня:

11КМО, 12 МО, 13 МО

21КМО, 22 МО

32МО

41КМО, 42 МО

11ММО, 1КММО, 1САМ

Розклад сесії 20ММОз, 21ММОз

увага2Шановні студенти груп 20 ММОз та 21ММОз!

 

До вашої уваги розклад занять осінньої сесії:

20ММОз

21ММОз

 

 Звертаємо вашу увагу, що сесія буде проходити дистанційно. З матеріалами, завданнями та контактними даними викладачів ви можете ознайомитися ТУТ.

Розклад занять 15.10.-16.10.2020

увагаТимчасовий розклад занять 15-16 жовтня 2020 року

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

 

 

 

Розклад занять для заочниців 11ММОз та 14 МОз

увагаДо уваги студентів заочників!

 

Розклад занять настановчої сесії для груп:

14МОз

11ММОз

 

 

 

 

 

Розклад занять 05.10.-09.10.2020.

Rozklad zanyat 1024x341Шановні студенти!

Тимчасовий розклад з 05 жовтня по 09 жовтня 2020 року.

Бакалаври:

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

 

Магістри:

1 курс

2 курс

Розклад сессія літо 2019-2020 н.р.

11КМО, 12МО

ВСЯ СЕССІЯ ПРОХОДИТЬ ОН-ЛАЙН!

Дата День пара Час 11КМО 12МО
09.06.2020 Вівторок 6 15:30   Загальна теорія управління... Письм.Екз.- за групу (Екз) професор Бех Ю.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
09.06.2020 Вівторок 8 18:30 Загальна теорія управління.. Письм.Екз.- за групу (Екз) професор Бех Ю.В. ауд.305 (Саратовска, 20)  
11.06.2020 Четвер 8 18:30   Аналітична діяльність... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Чепуренко Я.О. ауд.305 (Саратовска, 20)
12.06.2020 П`ятниця 8 18:30 Аналітична діяльність... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Чепуренко Я.О. ауд.31 (Саратовска, 20)  
15.06.2020 Понеділок 8 18:30

 

Історія української державності... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Казакевич О.М. ауд.305 (Саратовска, 20)

 
16.06.2020 Вівторок 7 17:00   Економіка для менеджерів... Письм.Екз.- за групу (Екз) ст. викладач Качан Г.М. ауд.305 (Саратовска, 20)
19.06.2020 П`ятниця 7 17:00  

 

Історія української державності... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Донік О.М. ауд.305 (Саратовска, 20)

19.06.2020 П`ятниця 8 18:30 Математика в управлінні... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Процак Л.В. ауд.310 (Саратовска, 20)  
22.06.2020 Понеділок 7 17:00

 

Економіка для менеджерів... Письм.Екз.- за групу (Екз) ст. викладач Качан Г.М. ауд.31 (Саратовска, 20)

 
22.06.2020 Понеділок 8 18:30 Ліквідація академічної заборгованості  
23.06.2020 Вівторок 2 9:30  
23.06.2020 Вівторок 7 17:00 Математика в управлінні... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Процак Л.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
24.06.2020 Середа     Ліквідація академічної заборгованості
25.06.2020 Четвер      
26.06.2020 П`ятниця      

13МОз

ВСЯ СЕССІЯ ПРОХОДИТЬ ОН-ЛАЙН!

Дата День пара Час 13МОз
09.06.2020 Вівторок 7 17:00 Загальна теорія управління... Письм.Екз.- за групу (Екз) професор Бех Ю.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
12.06.2020 П`ятниця 7 17:00 Аналітична діяльність... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Чепуренко Я.О. ауд.31 (Саратовска, 20)
16.06.2020 Вівторок 8 18:30 Економіка для менеджерів... Письм.Екз.- за групу (Екз) ст. викладач Качан Г.М. ауд.305 (Саратовска, 20)
19.06.2020 П`ятниця 8 18:30 Історія української державності... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Донік О.М. ауд.305 (Саратовска, 20)
23.06.2020 Вівторок 8 18:30 Математика в управлінні... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Процак Л.В. ауд.306 (Саратовска, 20)
24.06.2020 Середа     Ліквідація  академічної заборгованості
25.06.2020 Четвер    
26.06.2020 П`ятниця    

22МО

ВСЯ СЕССІЯ ПРОХОДИТЬ ОН-ЛАЙН! 

Дата День пара Час 22МО
10.06.2020 Середа 8 18:30 Державне та регіональне управління... Письм.Екз.- за групу (Екз) зав. кафедрою Бех В.П. ауд.310 (Саратовска, 20)
15.06.2020 Понеділок 7 17:00 Менеджмент... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Курган-Баковєєва Я.М. ауд.306 (Саратовска, 20)
19.06.2020 П`ятниця 7 17:00 Фінанси, гроші та кредит... Письм.Екз.- за групу (Екз) ст. викладач Качан Г.М. ауд.31 (Саратовска, 20)
19.06.2020 П`ятниця 8 18:30 Ліквідація академічної заборгованості
22.06.2020 Понеділок 8 18:30
23.06.2020 Вівторок 7 17:00

23МОз

ВСЯ СЕССІЯ ПРОХОДИТЬ ОН-ЛАЙН!

Дата День пара Час 23МОз
10.06.2020 Середа 7 17:00 Державне та регіональне управління... Письм.Екз.- за групу (Екз) зав. кафедрою Бех В.П. ауд.310 (Саратовска, 20)
15.06.2020 Понеділок 7 17:00 Менеджмент... Письм.Екз.- за групу (Екз) професор Жижко Т.А. ауд.31 (Саратовска, 20)
19.06.2020 П`ятниця 7 17:00 Іноземна мова... Письм.Екз.- за групу (Екз) ст. викладач Бондар-Фурса О.С. ауд.306 (Саратовска, 20)
22.06.2020 Понеділок 8 18:30 Фінанси, гроші та кредит... Письм.Екз.- за групу (Екз) ст. викладач Качан Г.М. ауд.31 (Саратовска, 20)
23.06.2020 Вівторок 7 17:00 Ліквідація академічної заборгованості
24.06.2020 Середа    
25.06.2020 Четвер    

31КМО, 32МО

ВСЯ СЕССІЯ ПРОХОДИТЬ ОН-ЛАЙН!

Дата День пара Час 31КМО 32МО
11.06.2020 Четвер 9 20:00   Теорія прийняття рішень... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Чепуренко Я.О. ауд.305 (Саратовска, 20)
12.06.2020 П`ятниця 9 20:00 Теорія прийняття рішень... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Чепуренко Я.О. ауд.31 (Саратовска, 20)  
16.06.2020 Вівторок 7 17:00 Зовнішньо-економічна діяльність під... Письм.Екз.- за групу (Екз)  ауд.306 (Саратовска, 20)  
16.06.2020 Вівторок 8 18:30   Зовнішньоекономічна діяльність підп... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент ауд.306 (Саратовска, 20)
20.06.2020 Субота 7 17:00 Економіка і фінанси підприємства... Письм.Екз.- за групу (Екз) викладач Ілюхіна В.В. ауд.305 (Саратовска, 20)  
20.06.2020 Субота 8 18:30 Ліквідація академічної заборгованості Облік і аудит... Письм.Екз.- за групу (Екз) викладач Ілюхіна В.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
23.06.2020 Вівторок 7 17:00 Бухгалтерський облік... Письм.Екз.- за групу (Екз) викладач Ілюхіна В.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
24.06.2020 Середа     Ліквідація академічної заборгованості
25.06.2020 Четвер      
26.06.2020 П`ятниця      

33МОз

ВСЯ СЕССІЯ ПРОХОДИТЬ ОН-ЛАЙН!

Дата День пара Час 33МОз
10.06.2020 Середа 7 17:00 Теорія прийняття рішень... Письм.Екз.- за групу (Екз) ауд.305 (Саратовска, 20)
15.06.2020 Понеділок 7 17:00 Облік і аудит... Письм.Екз.- за групу (Екз) викладач Ілюхіна В.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
19.06.2020 П`ятниця 8 18:30 Зовнішньоекономічна діяльність підп... Письм.Екз.- за групу (Екз)  ауд.31 (Саратовска, 20)
23.06.2020 Вівторок 8 18:30 Бухгалтерський облік... Письм.Екз.- за групу (Екз) викладач Ілюхіна В.В. ауд.305 (Саратовска, 20)
24.06.2020 Середа     Ліквідація академічної заборгованості
25.06.2020 Четвер    
26.06.2020 П`ятниця    

10ММО, 11ММО, 1КММО, 1САМ

ВСЯ СЕССІЯ ПРОХОДИТЬ ОН-ЛАЙН!

День Час 10ММО 11ММО 1КММО 1САМ

10.06.2020

Середа

17:00   Керівник навчального закладу... Письм.Екз.- за групу (Екз) професор Крохмаль Н.В. ауд.31 (Саратовска, 20) Мотивація та оцінка персоналу... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Рябека О.Г. ауд.33 (Саратовска, 20)  

11.06.2020

Четвер

17:00       Технології і організація аналітики ... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Чепуренко Я.О. ауд.305 (Саратовска, 20)

12.06.2020

П`ятниця

18:30 Соціальна відповідальність бізнесу... Письм.Екз.- за групу (Екз) професор Крохмаль Н.В. ауд.305 (Саратовска, 20)      

15.06.2020

Понеділок

18:30 Кадровий менеджмент... Письм.Екз.- за групу (Екз) професор Жижко Т.А. ауд.31 (Саратовска, 20)      

16.06.2020

Вівторок

17:00   Кадровий менеджмент... Письм.Екз.- за групу (Екз) професор Жижко Т.А. ауд.31 (Саратовска, 20)    

16.06.2020

Вівторок

18:30     Кадровий менеджмент... Письм.Екз.- за групу (Екз) професор Жижко Т.А. ауд.31 (Саратовска, 20)  

17.06.2020

Середа

18:30       Освітня політика... Письм.Екз.- за групу (Екз) ст. викладач Макаренко С.О. ауд.305 (Саратовска, 20)

19.06.2020

П`ятниця

18:30 Освітня політика... Письм.Екз.- за групу (Екз) професор Гомілко О.Є. ауд.33 (Саратовска, 20)      

20.06.2020

Субота

17:00 Ліквідація академічної заборгованості      

20.06.2020

Субота

18:30   Освітня політика... Письм.Екз.- за групу (Екз) професор Кушерець В.І. ауд.306 (Саратовска, 20)  

22.06.2020

Понеділок

17:00 Освітня політика... Письм.Екз.- за групу (Екз) професор Гомілко О.Є. ауд.33 (Саратовска, 20)   Інтелектуальні і нейроморфні інформ... Письм.Екз.- за групу (Екз) професор Слєпцов А.І. ауд.305 (Саратовска, 20)

23.06.2020

Вівторок

17:00 Ліквідація академічної заборгованості   Ліквідація академічної заборгованості

24.06.2020

Середа

17:00   Методика викладання української/рос... Письм.Екз.- за групу (Екз) доцент Тарасенко В.І. ауд.33 (Саратовска, 20)

26.06.2020

П`ятниця

17:00   Ліквідація академічної заборгованості

27.06.2020

Субота

       

 

10ММОз

ВСЯ СЕССІЯ ПРОХОДИТЬ ОН-ЛАЙН!

10.06.2020 Середа

7 17:00
18:20
Проектування організацій... Письм.Екз.- за групу (Екз)
професор Бех Ю.В. ауд.306 (Саратовска, 20)

 

15.06.2020 Понеділок

7 17:00
18:20
Філософія освіти... Письм.Екз.- за групу (Екз)
професор Герасимова Е.М. ауд.33 (Саратовска, 20)

 

19.06.2020 П'ятниця

7 17:00
18:20
Математика в управлінні... Письм.Екз.- за групу (Екз)
доцент Процак Л.В. ауд.310 (Саратовска, 20)

 

23.06.2020 Вівторок

7 17:00
18:20
Кадровий менеджмент... Письм.Екз.- за групу (Екз)
професор Жижко Т.А. ауд.310 (Саратовска, 20)

11ММОз

ВСЯ СЕССІЯ ПРОХОДИТЬ ОН-ЛАЙН!

10.06.2020 Середа

8 18:30
19:50
Керівник навчального закладу... Письм.Екз.- за групу (Екз)
11ММОзУОЗ
професор Крохмаль Н.В. ауд.31 (Саратовска, 20)

Мотивація та оцінка персоналу... Письм.Екз.- за групу (Екз)
11ММОзУПС
доцент Рябека О.Г. ауд.305 (Саратовска, 20)

 

23.06.2020 Вівторок

8 18:30
19:50
Кадровий менеджмент... Письм.Екз.- за групу (Екз)
професор Жижко Т.А. ауд.310 (Саратовска, 20)

 

Розклад зимової екзаменаційної сесії студентів факультету менеджменту освіти та науки денної форми навчання на 2019-2020н.р.

12МО

Дата Час Шифр групи
    12МО
15.01.20 09.30

Теорія особистості

професор Бех В.П.

ауд.310

23.01.20 09.30

Теорія організації

доцент Чепуренко Я.О.

ауд.310

20.01.20 11.00

Українська культура

Шкіль Л.Л.

ауд.305

28.01.20 09.30

Українська мова

Глущик С.В.

Тургенівська 8/14 к.7.9

22МО

    22МО
15.01.20 09.30

Філософія

доцент Остапчук Г.О.

ауд.305

20.01.20 11.00

Іноземна мова

Бондар-Фурса О.С.

Тургенівська 8/14

23.01.20 11.00

ІМ

Інформаційний менеджмент

доцент Чепуренко Я.О.

ауд.211

23.01.20 09.30

УПС Нормування праці

проф.Рябека О.Г.

ауд.306

32МО

    32МО
27.01.20 11.00

Економіка і фінанси підприємства

Біла І.С.

Тургенівська 8/14 к.3.15

22.01.20 11.00

Маркетинг

доцент Авєріна О.І.

ауд31

15.01.20 11.00

ІМ Бази даних і бази знань

Кухар Л.О.

цк

15.01.20 11.00

УПС    Комунікативний менеджмент

доц.Лукашевич О.М.

ауд.310

42МО

    42МО
29.01.20 09.30

Аналітична діяльність

доцент Чепуренко Я.О.

ауд.306

15.01.20 09.30

Організація виробництва

доцент  Седляр Д.О.

Тургенівська 8/14 к.3.15

20.01.20 09.30

Управління персоналом

доцент  Єльнікова М.М.

ауд.305

24.01.20 9.30

Основи теорії системи і системний аналіз

професор Туленков М.В.

ауд.310

10ММО

    10ММО
13.01.20 15.30

Філософія освіти

професор Герасимова Е.М.

ауд.310

20.01.20 12.30

Менеджмент організацій

професор Слєпцов А.І.

ауд.305

23.01.20 12.30

Теорія прийняття рішень в умовах невизначеності та ризику

доцент Чепуренко Я.О.

ауд.211

29.01.20 11.00

Аналітика управлінських процесів

доцент Чепуренко Я.О.

ауд.211

11ММО

    11ММО
13.01.20 15.30

Філософія освіти

професор Герасимова Е.М.

ауд.310

20.01.20 12.30

Менеджмент організацій

професор Слєпцов А.І.

ауд.305

28.01.20 09.30

Теорія прийняття рішень

доцент Чепуренко Я.О.

ауд.211

23.01.20 14.00

Аналітична діяльність в управлінні

доцент  Чепуренко Я.О.

ауд.211

1САМ

    1САМ
13.01.20 08.00

Філософія освіти

професор Герасимова Е.М.

ауд.310

29.01.20 14.00

Теорія прийняття рішень

доцент Чепуренко Я.М.

ауд.306

20.01.20 12.30

Управління системами

професор Слєпцов А.І.

ауд.305

24.01.20 11.00

Теорія систем і системний аналіз

проф.Туленков М.В.

ауд.310

2САМ

    2САМ
29.01.20 12.30

Моделювання та прогнозування бізнес процесів

доцент Чепуренко Я.М.

ауд.306

21.01.20 14.00

Консолідовані інформаційні ресурси

доц.Сташкевич О.О.

ауд.33

Розклад підсумкової атестації бакалаврів 4 курсу

Дата Час Шифр групи
41 КМО
18.06.19 9.30

Державний екзамен з російської мови

ауд.305

24.06.19 9.30

Захист бакалаврської роботи

ауд. 305

42 МО
25.06.19

9.30

14.00

Захист бакалаврської роботи

ауд. 305

43МОз
26.06.19 9.30

Захист бакалаврської роботи

ауд. 305

Розклад літньої екзаменаційної сесії 2018/19 н.р.

12 МО

Дата Час Дисципліна
11.06.19 10.00

Вища та прикладна математика

доц.Процак Л.В. (ауд.306)

14.06.19 09.30

Загальна теорія управління

проф.Бех Ю.В. (ауд.306)

21.06.19 14.00

Історія української державності

Телячий Ю.В.

26.06.19 11.00

Економічна теорія

доц.Сандугей В.В. (ауд.306)

22 МО

Дата Час Дисципліна
13.06.19 11.00

Менеджмент

доц.Курган-Баковеєва Я.М. (ауд.306)

19.06.19 09.30

Державне та регіональне  управління

проф.Бех В.П. (ауд.306)

24.06.19 10.00

Фінанси, гроші та кредит

доц.Седляр М.О. (ауд.306)

32 МО

Дата Час Дисципліна
10.06.19 09.00

Економіка і фінанси підприємства

Красман Н.В.

27.06.19 13.00

Стратегічне управління

доц.Мельник В.В. (ауд.306)

24.06.19 14.00

Зовнішньоекономічна діяльність підприєства

проф.Дєліні М.М. (ауд.306)

31 КМО

Дата Час Дисципліна
10.06.19 11.00

Економіка і фінанси підприємства

Красман Н.В.

27.06.19 11.00

Стратегічне управління

доц.Мельник В.В. (ауд.306)

24.06.19 11.00

Зовнішньоекономічна діяльність підприєства

проф.Дєліні М.М. (ауд.306)

41 КМО

Дата Час Дисципліна
27.05.19 11.00

Теорія прийняття рішень

ст.викл.Чижевська О.М. (ауд.310)

03.06.19 12.30

Саморегуляція соціальних систем

доц.Щербакова Ю.Е. (ауд.306)

07.06.19 11.00

Комунікативний менеджмент

доц.Лукашевич О.М. (ауд.31)

14.06.19 12.30

Кадровий консалтинг і аудит

проф.Жижко Т.А. (ЦК)

42 МО

Дата Час Дисципліна
27.05.19 09.30

УГО

Менеджмент громадських організацій

доц.Єльнікова М.М.( ауд.305)

31.05.19 9.30

Теорія прийняття рішень

доц.Чепуренко Я.О. (ауд.306)

03.06.19 11.00

УГО

Паблік рілейшн

доц.Седляр М.О. (ауд.305)

07.06.19 11.00

УПС

Комунікативний менеджмент

доц.Лукашевич О.М. (ауд.31)

11.06.19 9.30

Саморегуляція соціальних систем

проф.Крохмаль Н.В. (ауд.310)

14.06.19 12.30

УПС Кадровий консалтинг і аудит

проф.Жижко Т.А. (ЦК)

1 САМ

Дата Час Дисципліна
10.06.19 09.30

Освітня політика

доц.Горохов С.В. (ауд.306)

19.06.19 09.30

Інформаційний менеджмент

доц.Чепуренко Я.О. (ауд.306)

26.06.19 11.00

Аналітична діяльність

доц.Чепуренко Я.О. (ауд.306)

1 КММО

Дата Час Дисципліна
13.05.19 9.30

Методика викладання української \російської мови

доц.Тарасенко В.І. (Тургенівська, 8\14, ауд.12/14)

17.05.19 12.30

Мотивація та оцінка персоналу

доц.Щербакова Ю.Е. (ауд.306)

22.05.19 11.00

Освітня політика

ст.викл.Макаренко С.О. (ауд.306)

28.05.19 14.00

Кадровий менеджмент

проф.Жижко Т.А. (ЦК)


10 ММО

Дата Час Дисципліна
13.06.19 14.00

Кадровий менеджмент

проф.Жижко Т.А.

21.06.19 11.00

Освітня політика

ст.викл.Макаренко С.О. (ауд.306)

25.06.19 09.30

АМ

Керівник адміністративної служби

проф.Крохмаль Н.В. (ауд.306)

25.06.19 11.00

УОЗ

Керівник навчального закладу

проф.Крохмаль Н.В. (ауд.306)

11 ММО

Дата Час Дисципліна
13.06.19 14.00

Кадровий менеджмент

проф.Жижко Т.А.

21.06.19 11.00

Освітня політика

ст.викл.Макаренко С.О. (ауд.306)

25.06.19 09.30

АМ

Керівник адміністративної служби

ст.викл.Мирошниченко С.А. (ауд.306)

25.06.19 11.00

УОЗ

Керівник навчального закладу

проф.Крохмаль Н.В.  (ауд.306)

26.06.19 09.30

ІМ

Менеджмент інформаційних продуктів і послуг

доц.Чепуренко Я.О.  (ауд.306)

26.06.19 12.30

УПС

Мотивація та оцінка персоналу

доц. Щербакова Ю.Е. (ауд.306)

27.06.19 11.00

УГО

Теорія і практика соціального партнерства

проф.Дєліні М.М. (ауд.306)

Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish

Важливо!

pMwlb4CDC7Y

nW9niLV6zQ4

lxQOV9DsUsw

big 12344 oboi svezhij volnistyj fon

pTUIwidXug4

СА

уп

1 Doc2 1

ЦДО

ODRAR10

Всього відвідувань

4083833
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
4531
5322
14836
36452
140348
3674436
4083833

Your IP: 18.215.33.158
Server Time: 2020-10-28 20:39:48

Хто на сайті

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер
2007-2020