Тренінг "Корпоративна культура в управлінні органом публічного управління"

Експертність викладачів кафедри затребувана не тільки в межах закладу вищої освіти, але й поза ним. Викладачі постійно тримають руку на пульсі актуальності управлінських концепцій, практикоорієнтованості матеріалу, регулярно обмінюються досвідом з практиками управлінської сфери, як комерційного, так й державного секторів.
Так професорка Бех Ю.В. співпрацює з Українською школою урядування та Міністерством юстиції України й регулярно проводить навчання для державних службовців різних категорій.
8-9 вересня 2022 року на запрошення Української школи урядування Юлією Володимирівною у партнерстві  було проведено тренінг "Корпоративна культура в управлінні органом публічного управління" для державних службовців категорій А (секретарі міністерств, заступники голів державних служб, заступники керівників апарату та інші). Під час якого учасники знайомилися із різними моделями  корпоративної культури, вивчали елементи її структури, фактори впливу та роль керівника у процесі розвитку корпоративної культури. Значна частина дводенного тренінгу була присвячена практичним завданням - діагностиці культури, створення ідеальної моделі культури органу публічної влади, розробка проєкту змін щодо впровадження процесів трансформації культури.
Інші тренінги з управлінських компетенцій та розвитку м'яких навичок у партнерстві  були проведені професоркою Бех Ю.В. у вересні-жовтні 2022 р. на запрошення Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України.
А саме 20-21 вересня та 4-5 жовтня бізнес-тренери провели навчання для державних службовців категорій Б за темою "Ефективне лідерство", а 27-28 вересня за темою "Комунікація та взаємодія".
На цих трьох тренінгах підвищили кваліфікацію більше 150 держслужбовців й залишили схвальні відгуки щодо роботи тренерів: їх досвідченості та експертності, вправній взаємодії між собою та з учасниками, насиченості та практикоорієнтовності програми.
Під час виконання практичних завдань при проходженні вказаних короткострокових програм навчання учасники щедро ділилися власним досвідом, дієвими практиками та складнощами, через які потребували оновлення знань у зазначених темах. Такий досвід є важливим не тільки для учасників програм навчання, а також для тренерки - професора кафедри Бех Юлії Володимирівні. Адже завдяки цьому у викладача навчальних дисциплін є так звана інформація "з полів" й розуміння, яким компетенціям у першу чергу необхідно вчити студентів-здобувачів спеціальності "Менеджмент". А значить вчасно оновлювати матеріали навчальних предметів та шукати нові методики викладання актуальних знань.
зображення viber 2022 09 28 17 17 48 840 2

зображення viber 2022 09 28 17 17 51 006 3