Процес навчання для студентів першого курсу

Цього тижня продовжився активний процес навчання для студентів першого курсу й вже з перших навчальних днів студенти поринають у професію, вивчаючи предмети за професійним напрямком.
Так у понеділок 19.09 студенти першого курсу групи 12МО розпочали вивчати навчальний предмет "Загальна теорія управління" під керівництвом д.ф.н.,проф. Бех Ю.В.
Навчальна дисципліна допомагає студентам розібратися у багатоманітті управлінських теорій та концепцій, систематизує їх та дає уявлення про напрямки та сфери їх використання. Під час вивчення теоретичного матеріалу, здійснюючи самостійне опанування матеріалу та виконуючи практичні вправи, передбачені програмою, студенти вчаться розрізняти управлінські ідеї та вміло їх застосовувати до відповідних сфер управлінської галузі.
Загалом навчальний предмет "Загальна теорія управління" формує у студентів системне мислення та глобальний світогляд.
Заняття відвідала завідувачка каф. проф. Мельник В.В., підтримавши студентів у навчальному процесі та налаштувавши на продуктивне вивчення професійних дисциплін.
 image 2022 09 19 09 37 51